ReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCity Space logoTriGranit Corporation logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoHexagon logoPartner Capital Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEcho Investment logoPRO-INVEST S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoWOMAK HOLDING logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKwiaty dla biura logoCOTEX Office Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoDorbud S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSawig Invest Group logoEcophon Saint-Gobain logoLC Corp S.A. logoAluprof S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoBusiness House logoGhelamco Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoKart Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

OVO Wrocław na cztery miesiące przed końcem budowy

OVO Wrocław
Do ukończenia budowy wielofunkcyjnego obiektu OVO Wrocław pozostały jedynie cztery miesiące. Właśnie rozpoczęto montaż Corianu na ścianach sali balowej. Z kolei w restauracji i lobby pięciogwiazdkowego hotelu układana jest kostka brukowa.

Do ukończenia budowy wielofunkcyjnego obiektu OVO Wrocław pozostały jedynie cztery miesiące. Prace na terenie inwestycji postępują zgodnie z harmonogramem. Elewacja z Corianu jest już gotowa w ponad 90 proc. Materiał ten wniknął do środka kompleksu. Ozdobi salę balową – jej ściany na wysokości od podłogi do około jednego metra. Z kolei na suficie sali zakończyła się instalacja świetlistych wulkanów.

 

Prace wykończeniowe w pomieszczeniach trwają niemal na każdym piętrze OVO Wrocław. W hotelowym lobby oraz restauracji ukończono już z sufit ze świetlistymi wulkanami (takimi jak w sali balowej). Rozpoczęto tutaj układanie kostki brukowej, która wyglądem nawiąże do wrocławskich ulic.

 

Na zewnątrz budynku prowadzone są prace przy zagospodarowaniu terenu, między innymi powstają chodniki. Na piętrze pierwszym i drugim, czyli w pokojach hotelu Hilton, kontynuujemy układanie wykładzin oraz tapet. Na trzech ostatnich piętrach, apartamentowych, rozpoczęliśmy układanie podłóg na tarasach i trwa tu również montaż barierek – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę.

 

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
mantra