Agrobex Sp. z o.o. logoHexagon logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoSchüco International Polska logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSawig Invest Group logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoBusiness House logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoEcho Investment logoALLCON INVESTMENT logoWOMAK HOLDING logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDorbud S.A. logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoEcophon Saint-Gobain logoAluprof S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBREMA Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoKart Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKwiaty dla biura logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Kameralny biurowiec w centrum Krakowa

Pawia Business Center
Pawia Business Center
Przy ul. Pawiej w Krakowie powstaje kameralny biurowiec Pawia Business Center. Jego ukończenie zaplanowano na koniec sierpnia br.

Przy ul. Pawiej w Krakowie, naprzeciwko Galerii Krakowskiej, powstaje kameralny biurowiec Pawia Business Center. Jego ukończenie zaplanowano na koniec sierpnia br. Obiekt zaoferuje łącznie prawie 1611 mkw. powierzchni biurowej klasy A przeznaczonej na wynajem. Pawia Business Center będzie składać się z 5 kondygnacji naziemnych, a także jednej podziemnej. Na poziomie piwnic znajdą się: garaż podziemny z miejscami postojowymi dla 14 samochodów, a także zaplecze techniczne i magazynowe. Z kolei na parterze od frontu umiejscowiony będzie hall wejściowy z recepcją i powierzchnią usługową. Pomieszczenia biurowe zostaną usytuowane od 1 do 4 piętra. Całość budynku biurowego będzie obsługiwana wydzieloną klatką schodową i windą, które znajdą się w centralnej części budynku. Winda połączy parter z wszystkimi kondygnacjami oraz przystosowana będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Za projekt odpowiedzialna jest firma ALX Property Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, która została powołana przez prywatnych inwestorów, jako spółka celowa do realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego – polegającego na zaprojektowaniu, wybudowaniu oraz wynajmie lokalu usługowego oraz lokali biurowych w budynku. 

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra