Omnitech Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPartner Capital Group logoWOMAK HOLDING logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKwiaty dla biura logoLC Corp S.A. logoKart Sp. z o.o. logoArchicom logoPRO-INVEST S.A. logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoBREMA Sp. z.o.o. logoDorbud S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoGhelamco Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoEcophon Saint-Gobain logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSawig Invest Group logoEcho Investment logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoLobos Nieruchomości logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTorus logo

Skanska rozpocznie realizację kolejnego projektu we Wrocławiu

Spółka należąca do firmy Skanska – Linarite Company – wygrała przetarg dotyczący zakupu działki znajdującej się między ulicami św. Wita i św. Katarzyny we Wrocławiu. Według planów, powstanie na niej kolejna inwestycja biurowa.

Spółka należąca do firmy Skanska – Linarite Company – wygrała przetarg dotyczący zakupu działki o powierzchni 2,8 tys. mkw. znajdującej się między ulicami św. Wita i św. Katarzyny we Wrocławiu. Według planów, powstanie na niej kolejna inwestycja biurowa. Termin rozpoczęcia projektu nie jest jeszcze znany. Nasza oferta została wybrana w procesie przetargowym i dlatego w najbliższym czasie będziemy mogli rozpocząć prace projektowe nad inwestycją, która powstanie w tym miejscu. Jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o szczegółach i terminie rozpoczęcia budowy – tłumaczy Mariusz Krzak, dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

Nabycie działki między ulicami św. Wita i św. Katarzyny wpisuje się w strategię firmy Skanska. Jesteśmy obecni na wrocławskim rynku biurowym z kilkoma ważnymi dla miasta projektami i wciąż poszukujemy działek w najlepszych lokalizacjach, a taką niewątpliwie jest obszar ul. św. Katarzyny – mówi Mariusz Krzak, dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

Wrocław jest bardzo istotnym miastem z punktu widzenia działalności firmy w Polsce. Świadczy o tym to, iż na terenie miasta Skanska zrealizowała najwięcej inwestycji biurowych na rynkach regionalnych w kraju. Swoją konkurencyjność Wrocław buduje przede wszystkim w oparciu o innowacyjność i wykwalifikowany kapitał ludzki. To miasto otwarte na inwestycje, z ogromnym kapitałem w postaci kreatywnych i wykształconych mieszkańców. We Wrocławiu jest już 130 000 studentów i ta liczba rośnie z roku na rok. Nic więc dziwnego, że miasto jest drugim, zaraz po Krakowie, największym ośrodkiem dla firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych. Firmy dostrzegają potencjał miasta i chcą prowadzić tutaj biznes, a my dostarczamy im nowoczesne biura, w których mogą się rozwijać – podsumowuje dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

Obecnie firma skupia się na realizacji projektu Green 2Day powstającego przy ul. Szczytnickiej 11. Zakończenie budowy tego projektu zaplanowano na IV kw. 2017 r.

Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz
mantra