Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoEcho Investment logoFYI Commercial Consulting logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoLC Corp S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoALLCON INVESTMENT logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoLobos Nieruchomości logoDorbud S.A. logoBusiness House logoSchüco International Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPartner Capital Group logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArchicom logoSawig Invest Group logoTétris Poland logoBREMA Sp. z.o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Medicover tworzy nowe miejsca pracy w Radomiu

Radom Office Park
Radom Office Park
Do końca br. Medicover utworzy w Radomiu 100 nowych miejsc pracy w nowo otwartym call center znajdującym się w Radom Office Park.

Do końca br. Medicover utworzy w Radomiu 100 nowych miejsc pracy w nowo otwartym call center znajdującym się w Radom Office Park. W perspektywie następnych kilku lat powstanie w nim kolejne 100 etatów. Docelowo radomskie biuro będzie obsługiwać 50 proc. połączeń na główną infolinię Medicover, a także stanie się centrum telefonicznej sprzedaży usług firmy.

 

Decyzja o rozwoju struktury Medicover wynikała z dynamicznej ekspansji firmy, co związane jest ze stale rosnącą liczbę klientów i połączeń z infolinią. Aby zapewnić warunki do wzrostu oraz bezpieczeństwo operacji zdecydowaliśmy, że nasze telefoniczne centrum obsługi klienta umiejscowione w Kielcach przestaje być wystarczające. Dwie niezależne centra to także gwarancja dostępności w przypadku wystąpienia awarii, takich jak pożar czy awaria prądu – mówi Mirosław Suszek, wiceprezes zarządu Medicover.

 

Medicover ma lokalizację swojego call center wybrał Radom z powodu udanej współpracy z Urzędem Miasta, a także dogodnych warunków, jakie miasto stworzyło dla inwestorów w ostatnich latach. Wybór Radomia przez kolejną firmę z sektora usług dla biznesu świadczy o tym, iż stajemy się dostrzegalni dla inwestorów na mapie Polski. Przygotowanie formuły funkcjonowania Radomskiej Strefy Gospodarczej oraz związany z nią pakiet wsparcia inwestorów, przynoszą efekty. Dobry system kształcenia, umiarkowane koszty prowadzenia biznesu w Radomiu i atrakcyjna lokalizacja miasta to niektóre z wielu naszych atutów – wymienia Radosław Witkowski, prezydent Radomia.

 

Grupa Medicover to międzynarodowa firma medyczna, która zapewnia pełny zakres opieki medycznej. W kraju opiekuje się przeszło 7 tys. firm i ponad 500 tys. pacjentów. W jej strukturach działa 120 placówek medycznych znajdujących się w różnych regionach Polski. Firma współpracuje także z ponad 1500 placówkami partnerskimi w całym kraju.

 

Radom Office Park zlokalizowane jest w ścisłym centrum Radomia, na terenie wielofunkcyjnego projektu „Centrum Słoneczne”, w skład którego wchodzi Galeria Słoneczna, Aquapark Radom oraz Osiedle Słoneczne.
 

Napisz pierwszy komentarz
Ecophon
mantra