BC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcho Investment logoKwiaty dla biura logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoPartner Capital Group logoBREMA Sp. z.o.o. logoLC Corp S.A. logoGhelamco Poland logoArchicom logoBusiness House logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAluprof S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTriGranit Corporation logoOlivia Business Centre logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoALLCON INVESTMENT logoKart Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoSchüco International Polska logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoNowy Styl Group logoEcophon Saint-Gobain logoHAVRE Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoSawig Invest Group logoHexagon logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

„Przestrzeń z widokiem” w SPEKTRUM Tower

SPEKTRUM Tower
SPEKTRUM Tower
Do 12 kwietnia br. można zwiedzać wystawę polskiej fotografii „Przestrzeń z widokiem” znajdującej się w lobby warszawskiego biurowca SPEKTRUM Tower.

Do 12 kwietnia br. można zwiedzać wystawę polskiej fotografii „Przestrzeń z widokiem” znajdującej się w lobby warszawskiego biurowca SPEKTRUM Tower. Zwiedzający będą mieli okazję do obejrzenia prac wybitnych rodzimych fotografów – Wojtka Wieteski, Ewy Axelrad i Kamila Zacharskiego.

 

Każdy, kto odwiedzi wystawę będzie mógł sam odczytać japońskie opowieści Wojtka Wieteski oraz prześledzić, jak wyglądają kadry czarno-białe, a także kolorowe, jak te z wąskim kadrem oraz te z szerokim. Z kolei prace Ewy Axelrad i Kamila Zacharskiego udowodnią, iż abstrakcyjne fotografie mogą kryć w sobie niezwykłe historie. Najnowsza wystawa fotografii w warszawskim biurowcu jest drugą odsłoną projektu „Przestrzeń z widokiem”. W ramach pierwszej zaprezentowano prace Doroty Buczkowskiej, Zofii Chomętowskiej, Magdaleny Karpińskiej, Kacpra Kowalskiego, Zuzy Krajewskiej, Wojtka Pustoły i Tomka Sikory. Część z fotografii pokazanych w I edycji na stałe zagościła w lobby budynku.

 

„Przestrzeń z widokiem” jest inicjatywą SPEKTRUM Tower oraz firmy Holon Consultants, której nowa siedziba znajduje się w biurowcu. Projekt ma na celu wykorzystanie możliwości, jakie dają powierzchnie biurowe na działania pro bono – m.in. promocję sztuki, dialogu między środowiskami biznesu i kultury. Projekt „Przestrzeń z widokiem” wspierany jest przez znane warszawskie galerie – Leica Gallery i BWA Warszawa.

 

Biurowiec Spektrum Tower położony jest przy ul. Twardej 18 w Warszawie. Jest to 122-metrowy budynek, w którym znajduje się łącznie ponad 28 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Obiekt przeszedł gruntowną modernizację obejmującą zmianę instalacji, lobby, aranżację zieleni czy dostosowanie do wymogów ekologicznego świadectwa. Najniższe piętra biurowca stanowi powierzchnia usługowo-handlowa, gdzie mieszczą się m.in. kantyna, klinika medyczna oraz strefa fitness. Co istotne z perspektywy najemców, w Spektrum Tower znajduje się również stacja Nextbike oraz strefa dla rowerzystów. Najemcy obiektu mogą także korzystać 314 miejsc parkingowych. Budynek znajduje się w portfolio nieruchomości funduszy Europa Funds. 
 

Napisz pierwszy komentarz
mantra