Karimpol Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTorus logoTriGranit Corporation logoCOTEX Office Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoEcophon Saint-Gobain logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHexagon logoSchüco International Polska logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoLobos Nieruchomości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPartner Capital Group logoBREMA Sp. z.o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTERBIURO logoLC Corp S.A. logoALLCON INVESTMENT logoDorbud S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoCity Space logoWOMAK HOLDING logoPRO-INVEST S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logo

Quadro Office zdobyło pozwolenie na użytkowanie

Quadro Office
Inwestycja biurowa firmy Monday Development – budynek Quadro Office – otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Już niebawem do biurowca zawitają właściciele biur.

Inwestycja biurowa firmy Monday Development – budynek Quadro Office – otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Już niebawem do biurowca zawitają właściciele biur. Realizując projekt Quadro Office chcieliśmy zaoferować przedsiębiorcom nowoczesny budynek biurowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Ale to nie wszystkie zalety tej inwestycji. Jednym z kluczowych jej atutów jest to, że znajdujące się tam lokale biurowe przeznaczone są na sprzedaż, co w perspektywie czasu może stanowić doskonałą lokatę kapitału  – mówi Piotr Kasprowicz z Monday Development. Potwierdza to fakt, że wśród naszych klientów są zarówno firmy, które kupiły lokale na własny użytek oraz takie, które dokonały zakupu w celach inwestycyjnych – dodaje.

Quadro Office znajduje się w samym sercu Poznania, u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary. Oddalony jest zaledwie kilka minut pieszo od Starego Rynku. Ponadto lokalizacja biurowca przy wielopasmowych ulicach Garbary, Solna i Estkowskiego umożliwia sprawne połączenie z innymi dzielnicami Poznania oraz dworcami PKP i PKS czy lotniskiem Ławica. W sąsiedztwie inwestycji zlokalizowanych jest kilka sądów, prokuratura i budynki administracji publicznej, przez co projekt nadaje się na siedziby kancelarii prawniczych, radcowskich czy notarialnych. Łączna powierzchnia użytkowa 7-kondygnacyjnego obiektu wynosi niemal 1200 mkw. Na parterze budynku znajduje się lokal handlowy z ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Z kolei na wyższych piętrach powstały biura o powierzchniach od 44 do 190 mkw. Za projekt biurowca odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna Insomia. Jest to kolejny projekt biurowy – po Piątkowskiej 116 – realizowany przez firmę Monday Development w Poznaniu.

Napisz pierwszy komentarz
mantra