Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoBREMA Sp. z.o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGhelamco Poland logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoEcophon Saint-Gobain logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTERBIURO logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoKwiaty dla biura logoALLCON INVESTMENT logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTriGranit Corporation logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoHexagon logoCOTEX Office Centre logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPartner Capital Group logoArchicom logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logo

Vastint z terenami pod nowe inwestycje

Firma Vastint Poland kupiła nowe tereny inwestycyjne, które znajdują się w pobliżu lotniska im. Chopina w Warszawie oraz bliskim sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku.

Firma Vastint Poland kupiła nowe tereny inwestycyjne. Pierwszą z zakupionych działek, jest obszar o powierzchni ponad 14 ha, znajdujący się przy ul. Żwirki i Wigury w sąsiedztwie międzynarodowego lotniska im. Chopina w Warszawie. Na tym terenie, jak podaje Vastint, zostanie zrealizowana inwestycja komercyjna. Druga działka o powierzchni 6,5 ha, położona przy ul. Angielska Grobla w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku, zostanie przeznaczona głównie pod funkcje mieszkaniowo-usługowe.

Niedawny zakup terenów inwestycyjnych jest elementem naszej strategii długoterminowego zaangażowania spółki na polskim rynku nieruchomości i zabezpieczeniem stabilnego rozwoju jej działalności. Odnośnie pozyskanych lokalizacji mamy ambitne plany, które zostaną urzeczywistnione w ciągu najbliższych kilku lat. W pierwszej kolejności chcemy jednak skoncentrować się na inwestycjach, nad którymi pracujemy od dłuższego czasu, tj. kolejnym etapie kompleksu Gdynia Waterfront oraz Business Garden Poznań. W przeciągu roku zamierzamy wystartować także z dwoma projektami mieszkaniowymi w Poznaniu i Gdańsku – mówi Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint Poland.

W portfolio inwestycji zrealizowanych przez firmę Vastint znajduje szereg projektów biurowych, parków biznesowych i hoteli w dużych miastach na terenie Polski. Przykładem są kompleksy biurowe Business Garden w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.
 

Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz
mantra