BREMA Sp. z.o.o. logoTriGranit Corporation logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDorbud S.A. logoHexagon logoCOTEX Office Centre logoGhelamco Poland logoPRO-INVEST S.A. logoOlivia Business Centre logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoEcophon Saint-Gobain logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoEcho Investment logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoALLCON INVESTMENT logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoWOMAK HOLDING logoKwiaty dla biura logoTétris Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCity Space logoLC Corp S.A. logoKart Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Nowa odsłona showroomu Kinnarps w Gdyni

12 kwietnia br. firma Kinnarps zaprezentowała nową odsłonę biura i showroomu w Gdyni, znajdujących się w inwestycji Łużycka Office Park.

12 kwietnia br. firma Kinnarps zaprezentowała nową odsłonę biura i showroomu w Gdyni, znajdujących się w inwestycji Łużycka Office Park. Pomieszczenie o metrażu 218 mkw. zostało zintegrowane z koncepcją Next Office. Naszym zamierzeniem było zaprezentowanie zróżnicowanej oferty Kinnarps w nowym wnętrzu, z uwzględnieniem koncepcji ABW i z odzwierciedleniem wiodących trendów dla nowoczesnego środowiska pracy. Znajdują się tu nie tylko stanowiska pracy, lecz także wiele miejsc spotkań zarówno dla naszego zespołu jak i klientów. Zależało nam na osiągnięciu harmonii rozmaitych elementów, a przede wszystkim na jak bardziej efektywnym zagospodarowaniu dostępnej powierzchni, co mamy wrażenie udało nam się osiągnąć. Nasz nowy showroom jest inspirujący, nowoczesny, przyciąga uwagę, jest jednocześnie świeży i przytulny – mówi Anna Grodzka, dyrektor sprzedaży regionu Północnego Kinnarps Polska.

Gościem wieczoru była Katarzyna Molęda, autorka książki „Szwedzi. Ciepło na Północy”, która opowiedziała o tym, co najbardziej zaskakuje Polaków w skandynawskiej kulturze biznesowej, szwedzkich biurach oraz designie i ergonomii.

Wszystkich, którzy są zainteresowani nowymi biurami, trendami we współczesnym środowisku pracy, a także koncepcją Next Office w interpretacji gdyńskiego zespołu Kinnarps, mogą odwiedzić showroom, który znajduje się na ul. Łużycką 6B w Gdyni.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra