Lobos Nieruchomości logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTriGranit Corporation logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoEcho Investment logoSchüco International Polska logoUNIMOR Development S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoDorbud S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKart Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoWOMAK HOLDING logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoOlivia Business Centre logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Szwajcarska grupa ubezpieczeniowa zawita do Krakowa

Zurich Insurance Group otworzy w stolicy Małopolski centrum finansowych usług wspólnych. Zatrudnionych zostanie w nim 160 osób.

Szwajcarska grupa ubezpieczeniowa – Zurich Insurance Group – otworzy w stolicy Małopolski centrum finansowych usług wspólnych. Jak poinformował dyrektor finansowy grupy, George Quinn, firma zdecydowała się na utworzenie centrum w Krakowie ze względu na bardzo dobrze rozwinięty rynek usług wspólnych w mieście. Atutem stolicy Małopolski jest również dostęp do utalentowanych pracowników.

 

W krakowskim centrum finansowych usług wspólnych Zurich Insurance Group pracę znajdzie 160 specjalistów w takich dziedzinach jak rachunkowość i sprawozdawczość finansowa, procesy planowania finansowego oraz zarządzanie danymi finansowymi. Jak podkreślił George Quinn, centrum będzie odgrywało istotną rolę w operacjach finansowych grupy Zurich – to tutaj będzie się tworzyła wartość dodana operacji finansowych grupy.

 

Zurich Insurance Group (Zurich) jest wielosegmentową firmą ubezpieczeniową, która działa w przeszło 170 krajach. W jej oddziałach pracuje ponad 55 tys. osób. Klientami firmy są zarówno osoby fizyczne, jak i małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, w tym międzynarodowe korporacje. Zurich Insurance Group powstała w 1872 r. w Zurichu, gdzie mieści się jej główna siedziba.

 

Kraków jest kluczowym ośrodkiem na mapie lokalizacji firm z branży usług dla biznesu nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż stolica Małopolski już od trzech lat zajmuje 9. pozycję w prestiżowym rankingu Tholons Top 100 Outsourcing Destinations, analizującego najlepsze lokalizacje branży BPO na świecie. W ostatnim rankingu ze stycznia 2016 r. Kraków zajął najwyższą pozycję zarówno wśród polskich, jak i europejskich miast.
 

Tagi: Kraków
Napisz pierwszy komentarz
mantra