HAVRE Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoWOMAK HOLDING logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoEcho Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoAgrobex Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoALLCON INVESTMENT logoTorus logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTriGranit Corporation logoPRO-INVEST S.A. logoAluprof S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDorbud S.A. logoSchüco International Polska logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoPartner Capital Group logoLobos Nieruchomości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoEcophon Saint-Gobain logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoLC Corp S.A. logoNowy Styl Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArchicom logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoHexagon logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Jest pozwolenie na użytkowanie dla OVO Wrocław

OVO Wrocław
Kompleks OVO Wrocław otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Tym samym zakończyła się realizacja wielofunkcyjnej inwestycji znajdującej się przy ul. Podwale.

Kompleks OVO Wrocław otrzymał pozwolenie na użytkowanie, a więc oficjalnie nie jest już placem budowy. To dla nas najważniejszy etap realizacji OVO Wrocław. Inwestycja jest gotowa, a wizjonerski projekt stał się rzeczywistością. W drugiej połowie maja zaczniemy przekazywać naszym mieszkańcom klucze do apartamentów i penthouse’ów – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław. Przed nami ostatnie zadanie, przygotowanie budynku do wielkiego otwarcia – dodaje.  

 

Prace nadal trwają. Pozwolenie na użytkowanie umożliwia rozpoczęcie procesu przekazywania mieszkańcom kluczy, co z kolei pozwoli im wykańczanie oraz urządzanie swoich apartamentów i penthouse’ów. Ostatnie prace są również prowadzone na pierwszym i drugim piętrze, gdzie zlokalizowane są pokoje hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. Z kolei na trzecim piętrze kompleksu powstały powierzchnie biurowe na sprzedaż lub wynajem. Na życzenie przyszłych właścicieli lub najemców biur OVO Wrocław może zająć się wykończeniem.

 

Równolegle z ostatnimi pracami, trwa również komercjalizacja lokali handlowo-usługowych na parterze. Prowadzone są rozmowy z potencjalnymi najemcami z segmentu gastronomii, jubilerstwa, a także mody z półki premium.

 

Na zewnątrz OVO Wrocław jest gotowy. Corian pokrywa już 100 proc. powierzchni elewacji kompleksu. Wokół budynku stworzono m.in. chodniki z donicami z zielenią, wjazdy do garażów, zatoczkę przy hotelu oraz wejścia dla mieszkańców i gości. Z kolei w zielonym patio pojawiła się trawa i drzewa. Znajdzie się tutaj m.in. restauracja hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław.  

 

OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja, w której znajduje się 170 luksusowych apartamentów i penthouse’ów, biura, centrum fitness, centrum konferencyjne oraz hotel DoubleTree by Hilton Wrocław. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. posiada siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Projekt obiektu, znajdującego się przy ul. Podwale 82-84, powstał w pracowni GSArch. 

 

Inwestorem OVO Wrocław jest Wings Properties Sp. z o.o. – spółka będąca wspólnym przedsięwzięciem architekta Asafa Gottesmana, Angel Poland Group, Shuckiego Ovadiaha (również CEO) i Hoche Partners (Luksemburg).
 

Napisz pierwszy komentarz
Ecophon
mantra