PRO-INVEST S.A. logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAgrobex Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoNowy Styl Group logoEcophon Saint-Gobain logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTétris Poland logoHexagon logoEcho Investment logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoLobos Nieruchomości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOmnitech Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKwiaty dla biura logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoSawig Invest Group logoKart Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoPartner Capital Group logoBusiness House logoTriGranit Corporation logoHAVRE Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoArchicom logoGhelamco Poland logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

SkyRes Warszawska coraz pełniejszy

SkyRes Warszawska
SkyRes Warszawska
Oddany do użytku w grudniu ubiegłego roku rzeszowski biurowiec – SkyRes Warszawska – zapełnia się najemcami.

Od marca br. w biurowcu SkyRes Warszawska działają biura pierwszych najemców – firmy PwC, rzeszowskiego oddziału Polskiej Agencji Kosmicznej oraz dewelopera projektu Developres. W czerwcu do budynku wprowadzi się natomiast firma Vorwerk Polska.

 

SkyRes Warszawska, oddany do użytku w grudniu ubiegłego roku, jest pierwszym wielkopowierzchniowym budynkiem biurowym klasy A na rzeszowskim rynku. Zlokalizowany jest w dobrze skomunikowanej części Rzeszowa, tuż przy samym centrum miasta u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej. SkyRes Warszawska składa się z 14 kondygnacji i oferuje prawie 20 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Pod budynkiem znajduje się nowoczesny parking podziemny z 211 miejscami postojowymi dla samochodów, 105 stanowiskami dla rowerów wraz z szatniami i prysznicami dla rowerzystów oraz punktami do ładowania samochodów elektrycznych. Projekt biurowca SkyRes Warszawska powstał w biurze architektonicznym 3D Architekci Sp. z o.o.

 

Developres jest rodzinną firmą, w całości opartą na kapitale polskim, która powstała w 2006 r. Od początku koncentruje się na działalności związanej z kompleksowym przygotowaniem projektów inwestycyjnych, związanych z branżą mieszkaniową. W 2012 r. podjęto decyzję o rozszerzeniu działalności firmy Developres o rynek nowoczesnych powierzchni biurowych, w wyniku czego rozpoczęto budowę biurowca SkyRes Warszawska.
 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra