Hexagon logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCity Space logoDorbud S.A. logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoKwiaty dla biura logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoTorus logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPRO-INVEST S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBREMA Sp. z.o.o. logoArchicom logoLobos Nieruchomości logoSawig Invest Group logoGhelamco Poland logoAluprof S.A. logoTriGranit Corporation logoEcophon Saint-Gobain logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Otwarcie placu Europejskiego już w najbliższy weekend

Plac Europejski
Już 14 maja, czyli w Noc Muzeów, odbędzie się oficjalne otwarcie nowej przestrzeni miejskiej przy kompleksie Warsaw Spire – placu Europejskiego.

Już 14 maja, czyli w Noc Muzeów, odbędzie się oficjalne otwarcie nowej przestrzeni miejskiej przy kompleksie Warsaw Spireplacu Europejskiego. Inicjator inwestycji oraz deweloper kompleksu – firma Ghelamco – przygotowała na tę okazję moc atrakcji, które ruszają o godz. 21:00. Wśród nich znajduje się inauguracyjna wystawa Man/Body/Process w pasażu sztuki Art Walk, przygotowana przez młodych twórców z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, odsłonięcie 2 wielkich murali autorstwa Rafała Olbińskiego i Francois Schuiten'a, teatr uliczny, a także pokazy fontann i spektakularnych mappingów. Ponadto pierwsi goście placu Europejskiego otrzymają prezenty – kawę i kubki z hasłem Kocham Warszawę.

 

Plac Europejski, który jest dwukrotnie większy od placu Zamkowego, został utworzony przy największym i najwyższym projekcie biurowym w Polsce – kompleksie Warsaw Spire. Jest to pierwsza o tak dużej skali przestrzeń miejska w Warszawie, zaprojektowana i stworzona przez dewelopera na prywatnej działce, która będzie dostępna dla wszystkich mieszkańców stolicy. Plac Europejski będzie doskonałym miejscem nie tylko na chwilę relaksu czy biznesowy lunch, ale także idealnym punktem spotkań z przyjaciółmi po zakończonym dniu pracy.

 

Warto dodać, iż oficjalne otwarcie kompleksu Warsaw Spire odbędzie się już w najbliższy czwartek (12 maja). 
 

Napisz pierwszy komentarz
mantra