ALLCON INVESTMENT logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoLC Corp S.A. logoSawig Invest Group logoCity Space logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPartner Capital Group logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDorbud S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoKwiaty dla biura logoSchüco International Polska logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHexagon logoOlivia Business Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArchicom logoKart Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoLobos Nieruchomości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoTorus logoWOMAK HOLDING logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Trwa wybór obiektu roku

Trwa głosowanie internautów. Wybierają oni obiekt roku. (fot. pixabay.com)
Obiekty zakwalifikowane do II etapu głosowania
Trwa głosowanie internautów na „Obiekt Roku w systemach ALUPROF”. W drugim etapie konkursu jest 51 budynków z Polski i 15 z zagranicy.

Internauci głosują na najciekawszy ich zdaniem obiekt, który powstał w latach 2014-2016 dzięki wykorzystaniu systemów ALUPROF. W trwającym od 16 czerwca drugim etapie konkursu znalazło się 51 budynków z Polski i 15 z zagranicy. Wśród nich znajdują się m.in. Karolkowa Business Park, Port Lotniczy Balice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, ICE Centrum Kongresowe w Krakowie, Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, Filharmonia w Szczecinie czy NOSPR w Katowicach. Głosowanie internautów potrwa do 5 września br. i wyłoni jeden obiekt, którego twórca otrzyma „Wyróżnienie Internautów”. 

Ideą konkursu jest wyłonienie najciekawszych brył budynków zrealizowanych w systemach ALUPROF oraz promowanie współczesnej architektury, a także stworzenie forum do dyskusji na temat najnowszych projektów i realizacji architektonicznych. Wszystkie obiekty można zobaczyć  na stronie konkursu. 

Całościowe ogłoszenie wyników, zarówno konkursu dla architektów, jaki i plebiscytu dla internautów, odbędzie się 9 września br. na gali w hotelu Warszawianka, która będzie uwieńczeniem konferencji „Systemy aluminiowe w architekturze miast przyszłości”. 

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę w wysokości 50 000 PLN. Zwycięzców wybierze jury w pięcioosobowym składzie: arch. Elżbieta Dziubak, arch. Janusz Pachowski, arch. Włodzimierz Mucha, arch. Piotr Marczak oraz arch. Romuald Loegler.

Patronat merytorycznych nad konkursem objęły SARP I IARP, a patronat medialny: Builder, Świat aluminium, Architektura i Biznes, Architektura.info, e-biurowce, archirama.pl i IA.infoarchitekta.pl .

 

Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz
mantra