LC Corp S.A. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGhelamco Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoINTERBIURO logoEcophon Saint-Gobain logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTriGranit Corporation logoSchüco International Polska logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPartner Capital Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKart Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTorus logoSawig Invest Group logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoHexagon logoDorbud S.A. logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoEcho Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoLobos Nieruchomości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWOMAK HOLDING logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoUNIMOR Development S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Echo i Compass

Compass Offices dołącza do Echo Investment (fot.pixabay.com)
Compass Offices dołącza do Echo Investment (fot.pixabay.com)
Spółka Echo Investment nabyła 100 proc. udziałów w Compass Offices. Firma ma być dla Echo partnerem w budowaniu pozycji lidera na rynku umów długoterminowych i krótkoterminowych.

W związku z dynamicznym rozwojem w sektorze biurowym zdecydowaliśmy się na pozyskanie partnera, który pozwoli nam budować pozycję lidera nie tylko na rynku umów długoterminowych, ale także w segmencie umów krótkoterminowych. Dzięki integracji zarówno Echo Investment, jak i Compass Offices będą mogły zwiększyć przewagę konkurencyjną w swoich sektorach działalności – mówi Nicklas Lindberg, prezes zarządu Echo Investment.

W maju br. nastąpiło rodzielenie od centrali w Hong Kongu i od tego momentu polski oddział Compass Offices działa samodzielnie. Po niespełna trzech miesiącach dołączamy do rodziny Echo Investment. Pozycja nowego właściciela, lidera na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, pozwoli nam rozszerzyć działalność zarówno o nowe lokalizacje biurowe, jak i nową formułę świadczonych usług. Potencjał Echo Investment pomoże nam także uruchomić nowe lokalizacje w wielu miastach, m.in. w Krakowie i Łodzi, a także poszerzyć portfolio lokalizacji w Warszawie o Park Rozwoju, nowoczesny kompleks na Mokotowie. Nowy właściciel oznacza dla nas nowe możliwości i ambitne plany, które będziemy realizowali pod nową marką CitySpace - mówi Sebastian Rączkowski, managing director w Compass Offices.

Echo Investment SA to jedna z największych w Polsce firm inwestycyjno-deweloperskich. Realizuje ona inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Echo Investment  jest też częścią dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO. 

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra