Fabryka Mebli Biurowych MDD logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKwiaty dla biura logoGhelamco Poland logoPRO-INVEST S.A. logoOlivia Business Centre logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHexagon logoSchüco International Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoLC Corp S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTriGranit Corporation logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoWOMAK HOLDING logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDorbud S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoSawig Invest Group logoLobos Nieruchomości logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoINTERBIURO logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoTorus logoEcho Investment logoKart Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Echo finalistą European Business Awards

Spółka Echo Investment to jedyna polska firma z sektora deweloperskiego, która została krajowym finalistą największego europejskiego konkursu biznesowego – European Business Awards 2016/2017.

Echo Investment uzyskała nominację National Champion w kategorii The Business of the Year. Jest to wyróżnienie dla liderów branży. Zalicza się do nich firmy cechujące się silnym wzrostem, innowacyjną strategią i bardzo dobrymi wynikami finansowymi. W kolejnym etapie konkursu dokonania finalistów z poszczególnych krajów zostaną przeanalizowane przez jury. W składzie jury znajdą się przedstawiciele europejskich osobowości biznesu i polityki. Wyniki zostaną przedstawione wiosną 2017 r. podczas uroczystej gali.

 

Echo Investment utożsamia podstawowe zasady, których poszukujemy w odniesieniu do innowacji, etyki i sukcesu – mówi Adrian Tripp, dyrektor generalny konkursu European Business Awards.

 

Zadaniem krajowych finalistów w kolejnej rundzie jest przygotowanie wideo-prezentacji, za pomocą której opowiedzą swoją historię i wytłumaczą sukces biznesowy. Wideo-prezentacje będą zamieszczone na stronie internetowej konkursu. Zostaną tam poddane dwuetapowej ocenie. Dla przykładu, w zeszłym roku klienci, pracownicy, partnerzy oddali ponad 227 tys. głosów na poszczególne firmy.

 

Głównym partnerem konkursu jest RSM International. Jest to jedna z największych niezależnych firm zajmujących się audytem, podatkami i konsultingiem. Głównym celem konkursu jest wspieranie rozwoju silnego i odnoszącego sukcesy środowiska biznesowego w całej Europie.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra