Ocean Plaza Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFYI Commercial Consulting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoWOMAK HOLDING logoEcophon Saint-Gobain logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKwiaty dla biura logoLC Corp S.A. logoPartner Capital Group logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoKart Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoLobos Nieruchomości logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDorbud S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPRO-INVEST S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoSchüco International Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoAluprof S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTétris Poland logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEcho Investment logoHexagon logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTriGranit Corporation logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Oddaj krew na Ursynowie

Zbiórka krwi zostanie przeprowadzona na parkingu biurowca Viking House.
Zbiórka krwi zostanie przeprowadzona na parkingu biurowca Viking House.
Zarządcy biurowców coraz częściej współpracują z lokalnymi społecznościami. Przykładem może być NAI Estate Fellows, który postanowił wesprzeć akcję ODDAJ KREW NA URSYNOWIE.

Akcja ODDAJ KREW NA URSYNOWIE jest inicjatywą społeczną mieszkańców ulicy i okolic ulicy Bekasów. Organizowana jest ona po raz pierwszy. 

Chcemy pokazać, że zorganizowanie stałego punktu krwiodawstwa jest na Ursynowie bardzo potrzebne. Dzielnica liczy ponad 160 tys. mieszkańców, a najbliższy punkt krwiodawstwa znajduje się przy ul. Nowogrodzkiej. To w znaczny sposób ogranicza możliwość oddania krwi osobom, które chcą wspomóc zasoby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Chcemy zwrócić uwagę na wagę problemu jakim jest wspieranie zasobów banków krwi. Każdy krwiodawca jest na wagę złota – mówi Sylwia Migut, organizator akcji.

Krew można będzie oddać w krwiobusie, który w dniu 24 września 2016 r., w godzinach 11:00 – 16:00 będzie stał na parkingu biurowca Viking House przy ul. Pileckiego 63. Pierwszych czterdzieści osób oddających krew otrzyma upominki Bekasów PL. Z kolei wszyscy zmotoryzowani krwiodawców mogą skorzystać z przeglądu gaśnic samochodowych. Zarządza budynku Viking House, NAI Estate Fellows, wspiera organizatorów akcji udostępniając teren przy biurowcu. 

Zarządzanie nieruchomościami to nie tylko dbałość o warunki techniczne budynku i najemców. To również współpraca z lokalną społecznością i zainteresowanie sprawami dzielnicy. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w akcji Oddaj krew na Ursynowie i mamy nadzieję, że będzie to akcja cykliczna. – mówi Bartosz Pustuł, dyrektor działu zarządzania i prezes zarządu NAI Estate Fellows.

Napisz pierwszy komentarz
mantra