BREMA Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoEcophon Saint-Gobain logoEcho Investment logoPRO-INVEST S.A. logoKart Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGhelamco Poland logoLobos Nieruchomości logoNowy Styl Group logoArchicom logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoPartner Capital Group logoTriGranit Corporation logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoLC Corp S.A. logoALLCON INVESTMENT logoKwiaty dla biura logoWOMAK HOLDING logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoSawig Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFYI Commercial Consulting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoOmnitech Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoUNIMOR Development S.A. logoDorbud S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

TriGranit z Global Brands Award

Árpád Török, Prezes firmy TriGranit
Árpád Török, Prezes firmy TriGranit
Prezes firmy TriGranit, Árpád Török, został uznany przez „Global Brands Magazine” najbardziej inspirującym prezesem firmy działającej na rynku nieruchomości otrzymując nagrodę Global Brands Award.

Nagroda Lidera, przyznawana przez redakcję czasopisma brandingowego „Global Brands Magazine”. W 2016 r. tytuł najbardziej inspirującego prezesa firmy działającej na rynku nieruchomości uzyskał Árpád Török, prezes firmy TriGranit. Osiągnięcia zawodowe pana Töröka w przeszłości były już nagradzane. Otrzymał on m.in. tytuł prezesa 2016 r. według „Finance Monthly”, a w 2011 r. Nagrodę Lidera przyznawaną przez „CIJ Magazine”. 

Celem nagrody Global Brands Award jest wyróżnienie wyjątkowości działań, które prowadzone są przez przedsiębiorstwa i jednostki z różnych branż. Przyznawana jest ona firmom i liderom, którzy osiągnęli wyjątkowo wysokie wyniki w dziedzinie finansów, edukacji, nieruchomości lub technologii. W tym roku wśród laureatów znaleźli się dyrektorzy generalni takich grup, jak TATA, Lloyds Banking, UBS AG czy Chanel.

Tytuł najbardziej inspirującej osobowości w branży nieruchomości to wielkie wyróżnienie. Osobiście jestem przekonany, że inspirowanie innych jest niezbędne, aby móc się rozwijać i osiągać wyjątkowe wyniki, zarówno na poziomie osobistym, jak i korporacyjnym. To jest naszym celem w TriGranit i wierzę w to nie tylko ja, ale też cała firma – mówi Árpád Török, prezes TriGranit.

Nominacje firm do nagród przyjmowane są przez cały rok w szerokim zakresie kategorii. Oceniane są one przez niezależną, zewnętrzną agencję badawczą. Zespół pracowników czasopisma dodatkowo zbiera dane dotyczące nominowanych spółek i osób, pochodzące z różnych źródeł, w tym od zewnętrznych dostawców danych i z rocznych sprawozdań.

Árpád Török od ponad 20 lat pełni funkcje wykonawcze i zarządzające w obszarze wynajmu, rozwoju i transakcji na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, Rosji i Grecji. Prezesem firmy TriGranit jest on od 2009 r. W latach 2009-2016 firma TriGranit uzyskała ponad 1 mld euro na operacjach finansowania i refinansowania, dzięki czemu było możliwe wykonanie inwestycji o łącznej powierzchni ponad 900 000 mkw. Część z tych inwestycji została już zakończona, inne są w budowie. Aktywna sprzedaż aktywów w Europie Środkowo-Wschodniej, w tym przejęcie przez TPG w 2015 r., w ostatnich 7 latach dała łączną wartość transakcji 1,2 mld euro. Árpád Török jest członkiem Królewskiego Stowarzyszenia Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS). W 2012 r. został uhonorowany przez prezydenta Węgier Węgierskim Orderem Zasługi – Złotym Krzyżem. 

Tagi: TriGranit
Napisz pierwszy komentarz
Ecophon
mantra