ReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoArchicom logoAluprof S.A. logoLC Corp S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCity Space logoWOMAK HOLDING logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoUNIMOR Development S.A. logoHexagon logoBREMA Sp. z.o.o. logoTorus logoTriGranit Corporation logoLobos Nieruchomości logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoKart Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoFYI Commercial Consulting logoALLCON INVESTMENT logoINTERBIURO logoTétris Poland logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Najbardziej wpływowe osoby światowego outsourcingu

Polacy w gronie najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu.
Polacy w gronie najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu.
Polacy są zaliczeni do grona najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu. Zostali oni wyróżnieni przez Global Sourcing Association, które umieściło polskich ekspertów na prestiżowej „A-List”.

Polski rynek outsourcingu należy do jednego z najdynamiczniej rozwijających się na świecie. Wpływają na to mają korzystne warunki do lokowania biznesu, takie jak dostępność wykształconych kadr czy stosunkowo niskie koszty prowadzenia działalności. Ważny atut stanowi także aktywność specjalistów budujących wizerunek polski na arenie międzynarodowej. To właśnie „A-List” stanowi zbiór takich postaci, które wyznaczają trendy i wnoszą pozytywny wkład na rzecz pozytywnej reputacji branży outsourcingu. Do tego grona zostało zaliczonych 57 osób, których sukces związany jest z podjęciem wysiłku i osiągnięciami w tej branży. 


Na zaprezentowanej przez Global Sourcing Association (GSA) liście osób, które sprawiają, że światowy outsourcing rozwija się z sukcesem znaleźli się między innymi Wiktor Doktór, prezes Fundacji Pro Progressio oraz Agnieszka Zygner, Dyrektor Zarządzającą Capita Polska. Pełna lista wyróżnionych osób dostępna jest na stronach Global Sourcing Association.


Jest mi niezmiernie miło przyjąć to wyróżnienie, które traktuję również jako wyraz uznania dla działalności całej Fundacji Pro Progressio. Warto podkreślić, że na liście przygotowanej przez GSA znalazła się również Agnieszka Zygner, Dyrektor Zarządzającą Capita Polska, członka Klubu Outsourcingu prowadzonego  przez nasza Fundację. Wyróżniony został także Stephan Fricke, prezes  Deutscher Outsourcing Verband, partnera Pro Progressio w regionie DACH – mówi Wiktor Doktór.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra