AWIM Grupa Inwestycyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcophon Saint-Gobain logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoLC Corp S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoNowy Styl Group logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoBREMA Sp. z.o.o. logoGhelamco Poland logoHexagon logoINTERBIURO logoPartner Capital Group logoLobos Nieruchomości logoTriGranit Corporation logoSawig Invest Group logoDorbud S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKwiaty dla biura logoPRO-INVEST S.A. logoTétris Poland logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Oficjalne otwarcie biurowca Atrium 2

Moment przecięcia wstęgi.
Skanska przecięła wstęgę w swojej najnowszej inwestycji biurowej na warszawskiej Woli. Uroczystość oficjalnego otwarcia Atrium 2 odbyła się na 10 piętrze budynku przy ulicy Pereca.

Uroczystość zgromadziła przedstawicieli najemców, architektów oraz firmy. Podczas wydarzenia zaprezentowana została historia tworzenia pierwszego muralu w Warszawie, który zainspirowany jest wątkiem zrównoważonych miast. Powstał on początku września na ścianie kamienicy tuż przy kompleksie Atrium. Mural „Zrównoważone miasto” ma 800 mkw. powierzchni. Do jego stworzenia Skanska zaangażowała firmę Good Looking Studio specjalizującą się w ręcznie malowanej reklamie i muralach. Autorem projektu jest Dawid Ryski, grafik i plakacista.


Z Wolą jesteśmy szczególnie związani. Łączna powierzchnia biur, które dostarczyliśmy i dostarczymy w tej dzielnicy przekroczy dwukrotnie powierzchnię Ogrodu Saskiego. Mimo tak dużej liczby realizacji, każdą powierzoną nam przestrzeń pieczołowicie opracowujemy, tak by stanowiła ciągłość i jednocześnie ulepszenie otaczającego fragmentu miasta. Atrium 2 i jego okolice to namacalny przykład tej sztuki tworzenia miejsc – wystarczy, że wejdziemy kilka kroków w głąb zabudowań, a trafimy na ciekawą, nawiązującą do typowo warszawskiego modernizmu architekturę, obudowaną starannie zaprojektowanym otoczeniem. To miejsca z klimatem, do których lubią też wracać nasi najemcy – powiedział podczas uroczystości Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland.


W trakcie uroczystości otwarcia biurowca odbyła się m.in. wystawa prac autorstwa Dawida Ryskiego. W trakcie uroczystości Skanska zaprezentowała również działanie usługi SwopCar. Uczestnicy wydarzenia mogli też zagrać w grę planszową związaną z korzystaniem z zielonych rozwiązań budynku, który będzie certyfikowany w systemie LEED na poziomie platynowym. W pobliżu biurowca Atrium 2 staną dwa inne parki biurowe firmy Skanska, czyli Generation Park i Spark. W budynku działają już biura jego najemców, takich jak Credit Suisse, Dla Piper oraz Bravura Solutions. 

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra