Porto Office B Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTriGranit Corporation logoDorbud S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTorus logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoKwiaty dla biura logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHexagon logoLobos Nieruchomości logoTétris Poland logoGhelamco Poland logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoSchüco International Polska logoWOMAK HOLDING logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoUNIMOR Development S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoLC Corp S.A. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Adgar powiększa przestrzeń Centrum Szkoleniowego

Nowe sale szkoleniowe w Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota.
Firma Adgar Poland otworzyła swoje największe Centrum Szkoleniowe na Ochocie. Do dyspozycji klientów przeznaczonych jest aż 20 komfortowych i w pełni wyposażonych pomieszczeń szkoleniowych.

Po otwarciu 15-stu nowych sal, Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota zajmuje 2000 mkw. powierzchni, w której można pomieścić łącznie 880 osób. Na poziomie -1 o powierzchni wynoszącej 450 mkw., znajdują się 4 pomieszczenia szkoleniowe, w tym niestandardowy Chill Room oraz własna powierzchnia cateringowa. 

 

Największa sala Centrum przeznaczona jest dla 150 osób. System modułowy pozwala na swobodę w zarządzaniu przestrzenią i daje możliwość podziału powierzchni. W ofercie Adgar Conference Group znajdują się też ośmio-osobowe powierzchnie szkoleniowe, tzw. Board Room´y. Za wyposażenie wszystkich wnętrz odpowiedzialna jest firma Kinnarps.

 

Centrum swoją ofertę powiększa o dodatkowe rozwiązania, takie jak: wideo- i telekonferencje, transmisje online czy dodatkowe specjalne oświetlenie. Firma Adgar Conference Group od początku swojej działalności obserwuje stały wzrost zapotrzebowania na sale szkoleniowe i konferencyjne w stolicy. Od 2014 r. w spotkaniach zorganizowanych w Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota wzięło udział niemal 64 tys. osób. 

 

Z roku na rok widzimy stale zwiększające się zainteresowanie naszymi salami szkoleniowymi. Cieszymy się, że znaczna większość klientów regularnie korzysta z naszych usług – aż 63 proc. firm, które zdecydowały się na organizację szkolenia w naszym obiektach konferencyjno-szkoleniowych w 2016 r. to nasi stali klienci. Dla porównania, w 2015 r. stanowili oni ok. 51 proc. spośród wszystkich firm organizujących szkolenia. Widoczne zainteresowanie powierzchniami przeznaczonymi na szkolenia oraz rosnąca liczba lojalnych klientów spowodowały, że wdrożyliśmy nowe rozwiązania, ale przede wszystkim był to impuls do powiększenia powierzchni szkoleniowych – mówi Monika Kaczmarczyk, Adgar Conference Group Director. 

 

Tagi: Adgar Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz
Ecophon
mantra