Olivia Business Centre logoEcophon Saint-Gobain logoLC Corp S.A. logoSawig Invest Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArchicom logoTorus logoDorbud S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHexagon logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBusiness House logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoKart Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoLobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoPRO-INVEST S.A. logoTétris Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTriGranit Corporation logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoEcho Investment logoBREMA Sp. z.o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Olivia ze wsparciem dla przedsiębiorców

Recepcja biurowca Olivia Six.
Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza (RIGP) to nowa organizacja wspierająca przedsiębiorców, która zawitała do budynku Olivia Six, znajdującego się na terenie Olivia Business Centre. Nowy Rezydent będzie działał na rzecz rozwoju pomorskiej gospodarki.

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza (RIGP) jest organizacją samorządu gospodarczego. Zrzesza ona obecnie ponad 250 różnej wielkości firm, które prowadzą działalność na terenie województw pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Do głównych zadań RIGP należy m. in. reprezentacja interesów gospodarczych swoich członków, nawiązywanie współpracy oraz wymiana doświadczeń z krajowymi i zagranicznymi organizacjami wsparcia biznesu.

 

Nasza obecność w Olivia Business Centre jest ściśle związana z profilem naszej działalności. Współpracujemy bezpośrednio z przedsiębiorstwami, a dzięki obecności w Olivia CONNECT mamy z nimi jeszcze lepszy kontakt niż dotychczas. Często nie jest już to kwestia telefonu czy wiadomości mailowej, a spotkania w kompleksie. Żyjemy tutaj w takiej symbiozie – mając bezpośredni dostęp do życia pomorskich firm możemy jeszcze lepiej odpowiadać na ich problemy. Do nas natomiast łatwiej jest dotrzeć i skorzystać z pomocy – mówi Magdalena Raczyńska, kierownik biura RIGP. 

 

Biuro RIGP ulokowane jest na 13. piętrze budynku Olivia Six. Znajduje się ono w przestrzeni Olivia CONNECT zaprojektowanej specjalnie z myślą o instytucjach wspierających biznes i organizacjach pozarządowych. Przestrzeń ta powstała jako miejsce, w którym poprzez bezpośrednie sąsiedztwo różnorodne środowiska mogą integrować się i rozwijać społeczne i gospodarcze projekty. 


Wierzymy, iż obecność Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza w naszym centrum inspiruje do działania i efektywnej współpracy z innymi Rezydentami. Aktualnie RIGP rozwija wspólnie ze swoim sąsiadem, Agencją Rozwoju Pomorza, ważny projekt „Pomorski Broker Exportowy”. RIGP bez wątpienia wspiera rozwój regionalnej gospodarki i z pewnością przyniesie kolejne, dodatkowe korzyści wszystkim naszym Rezydentom. W tej sytuacji bez znaczenia jest fakt, czy reprezentuje się globalne przedsiębiorstwo, czy też dopiero kiełkujący startup. W Olivia Business Centre tworzymy bowiem przestrzeń rozwoju dla firm na różnych etapach ich działalności – mówi Agnieszka Zglinicka, dyrektor projektu w Olivia Business Centre.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra