Fabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoPRO-INVEST S.A. logoWOMAK HOLDING logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoKart Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOmnitech Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTorus logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBusiness House logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoHexagon logoSawig Invest Group logoTriGranit Corporation logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDorbud S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoALLCON INVESTMENT logoEcophon Saint-Gobain logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSchüco International Polska logoBREMA Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoLC Corp S.A. logoEcho Investment logoINTERBIURO logoArchicom logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Najlepszy z ekologicznych budynków

Budynek Nestlé House otrzymał nagrodę w kategorii „Najlepszy zrealizowany certyfikowany budynek ekologiczny”
Budynek Nestlé House otrzymał nagrodę w kategorii „Najlepszy zrealizowany certyfikowany budynek ekologiczny” w tegorocznej edycji konkursu PLGBC Green Building Awards. Ideą konkursu i przyznawanych w nim nagród jest promocja nowoczesnych rozwiązań dla ekologicznego budownictwa.

Budynek Nestlé House, należący do Hines Poland Sustainable Income Fund (HPSIF) i zarządzany przez Hines Polska, otrzymał nagrodę w kategorii „Najlepszy zrealizowany certyfikowany budynek ekologiczny”. Ideą konkursu organizowanego przez Polish Green Building Council jest promocja nowoczesnych rozwiązań w zakresie ekologicznego budownictwa. 

 

Nestlé House to obiekt zlokalizowany na warszawskim Mokotowie oferujący powierzchnię biurową klasy A. Został on wyróżniony m.in. za zaawansowane rozwiązania ograniczające zużycie mediów. Należą do nich m.in. instalacja wykorzystująca wodę szarą (deszczówkę) oraz ułatwienia w dostępie do transportu alternatywnego. Nestlé House posiada m.in. dedykowaną stację Veturilo. W obiekcie znajdują się również liczne udogodnienia dla rowerzystów, jak zadaszone stojaki, czy stacja do drobnych napraw jednośladów. 

 

Budynek posiada także zaawansowaną, przeszkloną podwójną fasadę, która poprawia efektywność energetyczną obiektu oraz zwiększa komfort wewnętrzny przez ograniczenie hałasu z otoczenia i zapewnienie dostępu dziennego światła. 


Dodatkowo w ciągu roku w budynku Nestlé House przeprowadzane są akcje przypominające o potrzebie dbania o środowisko oraz akcje zbiórki krwi. Od początku wiosny br. pracownikom Nestlé Purina w pracy towarzyszą ich psy. Każdy z nich uprzednio został poddany obserwacji (zachowanie się w warunkach biurowych, reakcje na ludzi i inne psy), a po zatwierdzeniu przez zoopsychologa zwierzęta otrzymały specjalny "paszport" uprawniający je do wchodzenia na teren biura.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra