HAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSawig Invest Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoWOMAK HOLDING logoKwiaty dla biura logoSchüco International Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPartner Capital Group logoBusiness House logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoEcophon Saint-Gobain logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGhelamco Poland logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoKart Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBREMA Sp. z.o.o. logoLC Corp S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHexagon logoEcho Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDorbud S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoALLCON INVESTMENT logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Współczesny biurowiec kompleksowo dba o użytkownika

Biurowiec Horizon Plaza znajduje się przy ul. Domaniewskiej 39 w Warszawie (fot. mat. prasowe)
Biurowiec Horizon Plaza znajduje się przy ul. Domaniewskiej 39 w Warszawie (fot. mat. prasowe)
Powiększa się grono najemców handlowo-usługowych warszawskiego budynku biurowego Horizon Plaza. Zajmowaną w kompleksie powierzchnię powiększyła placówka medycyny estetycznej. Nowymi najemcami są natomiast salon fryzjerski i sieciowa kawiarnia.

Knight Frank reprezentował w procesie wynajmu Union Investment Real Estate GmbH tj. właściciela nieruchomości.

 

Horizon Medical Center to klinika medycyny regeneracyjnej, która jest wieloletnim najemcą Horizon Plaza. Z dotychczasową lokalizacją placówka ta postanowiła związać się na dłużej i przedłużając umowę najmu rozszerzyła powierzchnię najmu o prawie 200 mkw.  Obecnie całkowity metraż placówki Horizon Medical Center, usytuowanej na parterze w klatce A, wynosi niemal 450 mkw. 

 

Oferta usługowa kompleksu poszerzyła się także o dedykowany mężczyznom salon fryzjerski Hop Chop Barber Shop. Punkt ten zajmuje około 70 mkw. na parterze budynku, w klatce B. 

 

Pracownicy i goście Horizon Plaza mogą również napić się świeżo parzonej kawy w kawiarni Costa Coffee znajdującej się na powierzchni około 160 mkw. Z kolei osoby, które mają ochotę na ciepły posiłek mogą skorzystać z oferty „Bistro u Przyjaciół”, które znajduje się w klatce C kompleksu Horizon Plaza. 

 

Biurowiec ten ulokowany jest w dzielnicy Mokotów przy ul. Domaniewskiej 39. W jego sąsiedztwie znajdują się różne obiekty użyteczności publicznej. Horizon Plaza łącznie oferuje ok. 35 000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek posiada certyfikat BREEAM In-Use Part 1 z oceną Very Good. Kompleks wyróżnia się charakterystyczną „falującą” fasadą. 

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra