Tętnowski Development Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoPRO-INVEST S.A. logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTétris Poland logoLobos Nieruchomości logoWOMAK HOLDING logoALLCON INVESTMENT logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoKwiaty dla biura logoHexagon logoPartner Capital Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCity Space logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDorbud S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAluprof S.A. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Prawie pełen EQUATOR II

Biurowiec Equator II
Biurowiec Equator II
Firma AON Polska przedłużyła umowę na wynajem powierzchni w biurowcu Equator II. Spółka Karimpol Polska podpisała także nową umowę z Euro-Funding Advisory Group Poland.

AON Polska to jeden z głównych najemców biurowca Equator II. Firma specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem, pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym, a także doradztwie i outsourcingu w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Biuro AON Polska nadal będzie znajdować się w biurowcu Equator II na powierzchni 2200 mkw. 

 

Euro-Funding Advisory Group Poland to z kolei firma zajmująca się pozyskiwaniem finansowania ze środków publicznych oraz obniżaniem kosztów organizacji. Biuro firmy zajmie powierzchnię 200 mkw. Dzięki tej umowie biurowiec został już niemal w pełni wynajęty.

 

Cieszymy się, że nasz budynek jest atrakcyjny dla nowych firm, ale także z faktu, że większość dotychczasowych najemców przedłużyła z nami umowy i pozostaje w Equator II na kolejny okres. To dla nas dowód na wysoką jakość budynku i jego dobry odbiór przez najemców – mówi Harald Jeschek, Partner Zarządzający Karimpol Polska. 

 

Equator II został oddany do użytku w 2011 r. Obiekt oferuje 21 300 mkw. łącznej powierzchni najmu, z czego 400 mkw. to powierzchnia handlowo-gastronomiczna, a 1530 mkw. to powierzchnia usługowa. Budynek posiada certyfikat BREEAM IN USE na poziomie Very Good. Został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną APA Wojciechowski. Do grona najemców biurowca należą m.in. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, REGUS, Bluesoft oraz TMF Group. 

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra