Torus logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoINTERBIURO logoDorbud S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcho Investment logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPartner Capital Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoSawig Invest Group logoHexagon logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFYI Commercial Consulting logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOlivia Business Centre logoEcophon Saint-Gobain logoWOMAK HOLDING logoPorto Office B Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoBusiness House logoTriGranit Corporation logoLobos Nieruchomości logoSchüco International Polska logoKwiaty dla biura logoOmnitech Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoCOTEX Office Centre logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Kolejna edycja targów Warsaw Build już za nami

IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2016 odbywały się w dniach 16-18 listopada 2016 r.
W tegorocznych targach Warsaw Build 2016 uczestniczyło ponad 2100 odwiedzających i 89 wystawców z 13 krajów Europy i Azji. Prezentowali oni najnowsze produkty i rozwiązania z zakresu budownictwa i wyposażenia wnętrz.

IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2016 odbywały się w dniach 16-18 listopada 2016 r. w EXPO XXI w Warszawie. Były one poświęcone zwiększaniu energooszczędności w nowych i remontowanych obiektach, aktualnym zmianom prawnym i nowym technologiom w projektowaniu wnętrz. Przez te trzy dni, warszawskie centrum wystawiennicze odwiedziło 2100 profesjonalistów: w tym architekci, producenci materiałów, wykonawcy, dystrybutorzy i inwestorzy. 

 

Nowości z rynku materiałów budowlanych i wnętrzarskich prezentowali wystawcy nie tylko z Polski, ale także z Portugalii, Indii, Rosji, Hiszpanii, Chin, Niemiec, Turcji, Ukrainy i Włoch. Odwiedzający mogli zapoznać się z nowościami produktowymi: od materiałów izolacyjnych przez chemię i ceramikę budowlaną, wyroby z drewna, stolarkę drzwiową i okienną – po elementy wyposażenia wnętrz. 

 

Spotkaniom biznesowym towarzyszyły konferencje i wykłady. W prelekcjach i panelach dyskusyjnych uczestniczyli eksperci m.in. Narodowej Agencji Poszanowania Energii, Fundacji Poszanowania Energii, Krajowej Agencji Poszanowania Energii, organizacji branżowych, takich jak Stolarka VIP czy Fundacja „Wszechnicy Budowlanej”, oraz firm RDBud, czy CADSOFT. Jednym z głównych tematów tegorocznej edycji Warsaw Build było wykorzystanie nowych technologii w projektach wnętrzarskich. 

 

Podczas Warsaw Build 2016 tradycyjnie nie zabrakło uroczystego wręczenia medali i wyróżnień w konkursach. „Złote Medale Targów Warsaw Build” otrzymały firmy Rubio Monocoat  Polska, Alukov a.s., Greco Gres Internacional S.L., firma Gorantech, a także TM STRAJ LLC. Tytuł „Diament Stolarki” otrzymały produkty firm, takich jak Oknostyl, Ronkowski, Gorantech i Krispol. Druga edycja konkursu „Diamenty Designu” nagrodziła polskich projektantów mebli i wyposażenia wnętrz.

 

Tegoroczna edycja IV Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016 odbywała się honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. Wydarzenie uzupełniały odbywająca się równolegle II Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów Aquatherm Warsaw – gromadzące profesjonalistów branży HVAC, instalacji sanitarnych i basenów. 

 

Tagi: Warsaw Build
Napisz pierwszy komentarz
mantra