Olivia Star

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 472

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : mkw.
Biurowa : 45000 mkw.
Do wynajęcia :
Klasa biurowca: A
Wynajem
Komercjalizacja
Olivia Business Centre
80-236 Gdańsk
Aleja Grunwaldzka 472A
Kontakt
zobacz kontakt
  • http://www.oliviacentre.pl
  • +48 730 274 873
  • +48 58 739 61 00
  • kontakt@oliviacentre.pl
zapytaj o ofertę
Status budynku: W budowie
Całkowita powierzchnia budynku: -
Data ukończenia budowy: 2017
Liczba podziemnych kondygnacji: 3
Liczba naziemnych kondygnacji: 35
Typowa powierzchnia piętra: -
Współczynnik powierzchni wspólnych: -
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: -
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: -
Współczynnik miejsc parkingowych: -
Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Tak
Okablowanie komputerowe Tak
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Tak
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Tak
Podnoszone podłogi Tak
Podwieszany sufit Tak
Wykładzina Tak
Otwierane okna Tak
Łącze światłowodowe Tak
Ścianki działowe Tak
Wynajem
Czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową: -
Koszty eksploatacyjne: -
Min. okres najmu: -
Czynsz za parking naziemny: -
Czynsz za parking podziemny: -
Opis biurowca

Olivia Star to aktualnie powstający budynek Olivia Business Centre w Gdańsku, największego i najnowocześniejszego centrum biznesowo-biurowo w Polsce Północnej. Centrum zlokalizowane jest w centrum miasta, przy alei Grunwaldzkiej, głównej arterii komunikacyjnej łączącej całe Trójmiasto. Olivia Business Centre jest miejscem, w którym koncentruje się życie gospodarcze Pomorza.

Z najwyższego piętra Olivia Star, ponad 150 metrów nad ziemią, będzie można podziwiać najciekawszą panoramę w Polsce: Zatoka Gdańska, Gdańsk, klify Gdyni, porty w Gdyni i Gdańsku, molo w Sopocie i Półwysep Helski oraz cały zadrzewiony Trójmiejski Park Krajobrazowy. Z tego powodu na tych najwyższych piętrach budynku powstanie ogólnodostępny taras widokowy i centrum konferencyjne. Będą do nich prowadziły dwie osobne windy, które nie będą zatrzymywały się na piętrach biurowych.

Budynek będzie połączony z przeszklonym ogrodem zimowym, który powstanie na wewnętrznym patio z zielenią i fontannami. Ogród zimowy został zaprojektowany jako tętniące życiem miejsce pełne wydarzeń edukacyjnych i artystycznych. Ta całoroczna, piękna przestrzeń o wspaniałej atmosferze udostępniona zostanie lokalnej społeczności.

Ukończone dotąd budynki: Olivia Gate, Olivia Point, Olivia Tower, Olivia Four oraz Olivia Six otaczają wewnętrzne patio – plac z zielenią i fontannami, stwarzając idealne warunki do nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych i towarzyskich.

Budynki Olivia Business Centre zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić maksymalną elastyczność w kształtowaniu wewnętrznej powierzchni biurowej i maksymalne możliwości rozwoju dla najemców. Większość budynków łączy się ze sobą, co umożliwia stopniowe powiększanie powierzchni najmu bez konieczności kłopotliwych i kosztownych przeprowadzek. Dodatkowo na terenie Olivia Business Centre jest wiele ogólnodostępnych punktów usługowych, jak na przykład apteka, centrum medyczne, siłownia, banki i wiele innych. Organizowane są coroczne turnieje tenisowe, piłkarskie oraz pikniki rodzinne.

mantra