EKO PORTO OFFICE A

Kraków, Generała Bohdana Zielińskiego 22

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : mkw.
Biurowa : 7100 mkw.
Do wynajęcia : 7100 mkw
Klasa biurowca: A
Wynajem
Komercjalizacja
Porto Office A Sp. z o.o.
31-115 Kraków
Garncarska 3/7 3
Kontakt
zobacz kontakt
  • www.porto-office.pl
  • +48 12 294 9430
  • +48 508 122 312
  • joanna.tomala@eu.jll.com
zapytaj o ofertę
Status budynku: W budowie
Całkowita powierzchnia budynku: -
Powierzchnia do wynajęcia (min. - max.): Brak ograniczeń - 7100 mkw
Data ukończenia budowy: 31.12.2018
Liczba podziemnych kondygnacji: 1
Liczba naziemnych kondygnacji: 4
Typowa powierzchnia piętra: 1782 mkw.
Współczynnik powierzchni wspólnych: 6,38%
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: 116
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: 18
Współczynnik miejsc parkingowych: 1/57

Kompleks zlokalizowany jest w Dębnikach przy ul. Gen. Bohdana Zielińskiego. Otoczenie projektu jest niezwykle malownicze – położony w otulinie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego, w modnych starych Dębnikach, nieopodal Bulwarów Wiślanych –  ma być idealnym miejscem do pracy. W dodatku zaledwie krótki spacer dzieli obiekt od terenów zalewu Zakrzówek. W niedalekiej przyszłości, na obszarze Zakrzówka ma powstać sporych rozmiarów park (ponad 60 ha), który niewątpliwie stanowić będzie wartość dodaną inwestycji biurowej.

Obiekty Porto Office powstają w otoczeniu dobrze rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki autobusowe – przy ul. Zielińskiego i od strony ul. Praskiej oraz tramwajowo- autobusowe –rozbudowany węzeł komunikacyjny Kapelanka, które umożliwiają dojazd do każdej części Krakowa.

Projekt realizowany w duchu zielonego budownictwa, to promocja ekologicznych form transportu, jakimi niewątpliwie są rowery i samochody elektryczne. Do kompleksu prowadzą ścieżki rowerowe, wspomagane stacjami wypożyczalni rowerów miejskich, w budynku znajdują się szatnie z prysznicami dla rowerzystów, a w garażu podziemnym punkty do ładowania aut elektrycznych.

Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Tak
Okablowanie komputerowe Tak
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Tak
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Tak
Podnoszone podłogi Tak
Podwieszany sufit Tak
Wykładzina Tak
Otwierane okna Tak
Łącze światłowodowe Tak
Ścianki działowe Nie

Biurowiec Porto Office jest położony na eksponowanej działce przy ul. gen. Bohdana Zielińskiego, w zielonej i cichej dzielnicy Krakowa, zaledwie 10 minut jazdy od centrum miasta i 3 minuty od Centrum Kongresowego ICE. Kameralna lokalizacja podparta świetnie rozwiniętą siecią komunikacyjną, zapewniającą połączenie ze wszystkimi ważnymi obiektami na mapie Krakowa, to jeden z niewątpliwie największych atutów Porto. Dodatkowo, położenie przy dwupasmowej arterii zapewnia szybkie i płynne połączenie z trasami wylotowymi z aglomeracji (m.in. autostradą A4 i drogą krajową 7) oraz międzynarodowym portem lotniczym w Balicach. Dla osób żyjących zgodnie z ekologicznymi trendami w okolicy istnieje znakomity dostęp do transportu publicznego oraz sieć ścieżek rowerowych.

Wynajem
Czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową: Skontaktuj się z agentem
Koszty eksploatacyjne: Skontaktuj się z agentem
Min. okres najmu: Skontaktuj się z agentem
Czynsz za parking naziemny: Skontaktuj się z agentem
Czynsz za parking podziemny: Skontaktuj się z agentem
Opis biurowca

Docelowo inwestycja złożona będzie z dwóch budynków biurowych (Porto Office A i Porto Office B) w standardzie klasy A. Pierwszy etap (budynek B) ukończono w marcu 2017 r. Obecnie dostępne są w nim ostatnie powierzchnie biurowe pod wynajem. Czterokondygnacyjny Porto Office B wybudowany jako pierwszy ma kształt litery L i oferuje 5500 mkw. powierzchni. Z kolei Porto Office A o powierzchni ponad 7100 mkw. powstaje w drugim etapie. Planowana data oddania budynku do użytkowania to grudzień 2018 roku. Drugi budynek zostanie zrealizowany na planie prostokąta z wewnętrznym zielonym patio. Poza przestrzenią biurową inwestycja zaoferuje także powierzchnię przeznaczoną pod usługi. Budynek B należący do zespołu budynków Porto Office otrzymał certyfikację LEED® Gold, która jest potwierdzeniem wysokiego standardu budynku oraz troski o zdrowie i komfort jego użytkowników i środowisko naturalne. Powstający Budynek A jest kandydatem, do tego samego odznaczenia.

 

mantra