EKO Fabryczna Office Park Budynek B1

Kraków, Aleja Pokoju 18

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : 13522 mkw.
Biurowa : 12715 mkw.
Do wynajęcia : 11000 mkw.
Klasa biurowca: A
Wynajem

zobacz kontakt
  • www.fabrycznaofficepark.pl
Komercjalizacja
INTER-BUD Developer
Kraków
Czerwone Maki 65
Kontakt
zobacz kontakt
  • www.fabrycznaofficepark.pl
  • www.inter-bud.pl
  • +48 539 730 064
  • +48 728 429 637
  • fabryczna@inter-bud.pl
zapytaj o ofertę
Status budynku: Istniejący
Całkowita powierzchnia budynku: 13522 mkw.
Powierzchnia do wynajęcia (min. - max.): 300 - 11000
Data ukończenia budowy: I kw. 2019
Liczba podziemnych kondygnacji: 2
Liczba naziemnych kondygnacji: 10
Typowa powierzchnia piętra: 1382 mkw.
Współczynnik powierzchni wspólnych: 6%
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: 243
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: 23
Współczynnik miejsc parkingowych: 1:51

Fabryczna Office Park, jak zostało wspomniane na początku, należy do wielofunkcyjnego kompleksu Fabryczna City, który to projekt łączy biura, usługi, handel, relaks, rekreację i mieszkania w jednym miejscu. W centrum tego kompleksu będą historyczne budynki, o niezwykłym i unikatowym charakterze. W budynkach tych planowany jest luksusowy hotel SPA oraz pasaż z różnorodnymi usługami, takimi jak:

Sala bankietowa na 500 osób; Małe sale konferencyjne; Restauracje; Kawiarnie; Browar z bilardem i kręglami; Drogeria; Przedszkole; Fitnes, siłownia, oraz basen; inne usługi

Na parterze budynków biurowych są zaplanowane przestrzenie na m.in.: Kantynę; Kiosk; Handel oraz inne usługi.

Pomiędzy budynkami biurowymi zaprojektowany został nowoczesny plac z alejkami, fontanną i mała architekturą. W projekcie Fabryczna City został zaplanowany także kameralny park.

Zaplanowano także szereg udogodnień dla rowerzystów oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych w każdym budynku biurowym oraz na zewnątrz biurowców.

Projekt Fabryczna Office Park przechodzi aktualnie procedurę otrzymania Certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. To gwarancja najwyższej jakości oraz możliwość pretendowania do grona najlepszych w Europie. System BREEAM określa wzorce dla realizacji oraz funkcjonowania wysokoefektywnych “zielonych budynków” w głównych polach, takich jak: zrównoważone zagospodarowanie terenu, oszczędność zasobów wody, efektywność energetyczna, wybór materiałów oraz jakość środowiska wewnątrz budynku. 

Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Tak
Okablowanie komputerowe Tak
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Tak
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Tak
Podnoszone podłogi Tak
Podwieszany sufit Tak
Wykładzina Tak
Otwierane okna Tak
Łącze światłowodowe Tak
Ścianki działowe Tak
Wynajem
Czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową: na zapytanie
Koszty eksploatacyjne: 16 PLN/ m2
Min. okres najmu: 5 lat
Czynsz za parking naziemny: na zapytanie
Czynsz za parking podziemny: na zapytanie
Opis biurowca

W samym sercu Krakowa, w atrakcyjnej dzielnicy Grzegórzki, pomiędzy ul. Fabryczną i Al. Pokoju, dokonuje się architektoniczna i funkcjonalna zmiana tego miejsca. Powstaną trzy biurowce Fabryczna Office Park, które wyróżnia charakterystyczna bryła, lokalizacja w wyjątkowym obszarze centrum miasta i troska o jakość wykonania.

Fabryczna Office Park wchodzi w skład większego zamysłu inwestycyjnego Fabryczna City. Inwestycja ta w zamyśle ma na celu utworzenie małego miasta, gdzie znajdować się będą budynki biurowe i mieszkalne, a także planowana jest rozbudowana część usługowa w obiektach zabytkowych. Fabryczna City to miejsce, gdzie można znaleźć idealną równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym, tzw. work-life balance.

Budynki Inwestycji Fabryczna Office Park to nowoczesne biurowce klasy A.

Budynki biurowe B1, B2 i B3 będą budowane etapowo- daje to możliwość ekspansji Najemcy na kolejne budynki. Budowa Budynku B1 już ruszyła. Garaże podziemne będą do wszystkich trzech budynków realizowane podczas budowy pierwszego budynku, aby ograniczyć najemcom budynku B1 największe uciążliwości związane z budową kolejnych biurowców. Wszystkie budynki mają 10 kondygnacji naziemnych ( parter + 9 pięter) oraz 2 kondygnacje podziemne (2-poziomowy garaż podziemny).

 

Wszystkie oferty z tej inwestycji
mantra