EKO Fabryczna Office Park Budynki biurowe

Kraków, Aleja Pokoju 18

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : 12088 mkw.
Biurowa : 11480 mkw.
Do wynajęcia : 11480 mkw.
Klasa biurowca: A
Wynajem

zobacz kontakt
  • www.fabrycznaofficepark.pl
Komercjalizacja
INTER-BUD Developer
Kraków
Czerwone Maki 65
Kontakt
zobacz kontakt
  • www.fabrycznaofficepark.pl
  • www.inter-bud.pl
  • +48 539 730 064
  • +48 728 429 637
  • fabryczna@inter-bud.pl
zapytaj o ofertę
Status budynku: W budowie
Całkowita powierzchnia budynku: 12088 mkw.
Powierzchnia do wynajęcia (min. - max.): 300 - 11480
Data ukończenia budowy: IV kw. 2021
Liczba podziemnych kondygnacji: 2
Liczba naziemnych kondygnacji: 10
Typowa powierzchnia piętra: 1200 mkw.
Współczynnik powierzchni wspólnych: 5,30%
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: 202
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: 17
Współczynnik miejsc parkingowych: ok. 1:55

„Fabryczna Office Park, jak zostało wspomniane na początku, należy do wielofunkcyjnego kompleksu Fabryczna City, który to projekt łączy biura, usługi, handel, relaks, rekreację i mieszkania w jednym miejscu. W centrum tego kompleksu będą historyczne budynki, o niezwykłym i unikatowym charakterze. W budynkach tych planowany jest luksusowy hotel SPA oraz pasaż z różnorodnymi usługami, takimi jak:

Sala bankietowa na około 600 osób; Małe sale konferencyjne; Restauracje; Kawiarnie; Browar z bilardem i kręglami; Drogeria; Przedszkole; Fitness, siłownia, oraz basen; inne usługi

Na parterze budynków biurowych są zaplanowane przestrzenie na m.in.: Kantynę; Handel oraz inne usługi.

Pomiędzy budynkami biurowymi zaprojektowany został nowoczesny plac z alejkami, fontanną i mała architekturą. W projekcie Fabryczna City został zaplanowany także kameralny mini park.

Zaplanowano także szereg udogodnień dla rowerzystów oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych w każdym budynku biurowym.

Budynki Fabryczna Office Park (dotyczy budynków B1, B2 i B3) posiadają już pre-certyfikat BREEAM Excellent w zakresie design stage. Budynek B1 jest na finalizacji procesu otrzymania certyfikatu post-construction stage na poziomie BREEAM Outstanding. Natomiast budynki B4 i B5 są aktualnie w trakcie procesu otrzymania pre-certyfikatu BREEAM Excellent w zakresie design stage. System BREEAM określa wzorce dla realizacji oraz funkcjonowania wysokoefektywnych "zielonych budynków" w głównych polach, takich jak: zrównoważone zagospodarowanie terenu, oszczędność zasobów wody, efektywność energetyczna, wybór materiałów oraz jakość środowiska wewnątrz budynku. "

Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Tak
Okablowanie komputerowe Tak
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Tak
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Tak
Podnoszone podłogi Tak
Podwieszany sufit Tak
Wykładzina Tak
Otwierane okna Tak
Łącze światłowodowe Tak
Ścianki działowe Tak
Wynajem
Czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową: na zapytanie
Koszty eksploatacyjne: 16 PLN/ m2
Min. okres najmu: 5 lat
Czynsz za parking naziemny: na zapytanie
Czynsz za parking podziemny: na zapytanie
Opis biurowca

W samym sercu Krakowa, w atrakcyjnej dzielnicy Grzegórzki, pomiędzy ul. Fabryczną i Al. Pokoju, dokonuje się architektoniczna i funkcjonalna zmiana tego miejsca. Powstaną trzy biurowce Fabryczna Office Park, które wyróżnia charakterystyczna bryła, lokalizacja w wyjątkowym obszarze centrum miasta i troska o jakość wykonania.

Fabryczna Office Park wchodzi w skład większego zamysłu inwestycyjnego Fabryczna City. Inwestycja ta w zamyśle ma na celu utworzenie małego miasta, gdzie znajdować się będą budynki biurowe i mieszkalne, a także planowana jest rozbudowana część usługowa w obiektach zabytkowych. Fabryczna City to miejsce, gdzie można znaleźć idealną równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym, tzw. work-life balance.

Budynki Inwestycji Fabryczna Office Park to nowoczesne biurowce klasy A.

Budynki biurowe B1, B2, B3, B4 oraz B5 będą budowane etapowo- daje to możliwość ekspansji Najemcy na kolejne budynki. Budynku B1 został już oddany do użytku i jest skomercjalizowany w 100%. Pozostałe budynki biurowe są w budowie.  Budynek B2 również został już skomercjalizowany w całości. Dostępne do wynajęcia powierzchnie biurowe znajdują się w budynku B3, B4 oraz B5.Wszystkie budynki mają 10 kondygnacji naziemnych ( parter + 9 pięter) oraz 2 kondygnacje podziemne (2-poziomowy garaż podziemny). Jedynie budynek B5 ma 3 kondygnacyjny garaż podziemny.

 

Wszystkie oferty z tej inwestycji
Powierzchnia
Cena
Nazwa
Galeria
mantra