Spokojna II

Lublin, Spokojna 2

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : 22200 mkw.
Biurowa : 18523 mkw.
Do wynajęcia : 7 000 m2
Klasa biurowca: A
Wynajem

zobacz kontakt
  • http://spokojna2.pl/
Komercjalizacja
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Orion
20-234 Lublin
Mełgiewska 80
Kontakt
zobacz kontakt
  • http://spokojna2.pl/
  • 794 984 100
  • kontakt@spokojna2.pl
zapytaj o ofertę
Deweloper
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Orion
20-234 Lublin
Mełgiewska 80
Kontakt
zobacz kontakt
  • http://spokojna2.pl/
  • 794 984 100
  • kontakt@spokojna2.pl
zapytaj o ofertę
Status budynku: Istniejący
Całkowita powierzchnia budynku: 22200 mkw.
Data ukończenia budowy: 12 2018
Liczba podziemnych kondygnacji: 3
Liczba naziemnych kondygnacji: 7
Typowa powierzchnia piętra: 3000 mkw.
Współczynnik powierzchni wspólnych: -
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: 335
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: 9
Współczynnik miejsc parkingowych: -

Standardy Zwiększające wydajność

 

Ambitne cele wymagają dużej elastyczności. Duża swoboda w aranżacji powierzchni biurowej pozwala stworzyć pracownikom maksymalny komfort i optymalne warunki pracy. Niezależnie jak bardzo rozwinie się Twoja firma, nigdy nie zabraknie Ci przestrzeni.

System klimatyzacji, podwieszone sufity z oświetleniem LED i podwyższone podłogi to tylko część rozwiązań ułatwiających codzienne korzystanie z przestrzeni budynku.

Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Nie
Okablowanie komputerowe Tak
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Tak
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Tak
Podnoszone podłogi Tak
Podwieszany sufit Tak
Wykładzina Nie
Otwierane okna Tak
Łącze światłowodowe Tak
Ścianki działowe Nie

Lokalizacja w centrum miasta

 

Bycie w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie to klucz do sukcesu. Nie licz na szczęście. Przenieś swój biznes do centrum. Leżąc na szlaku handlowym, Lublin od wieków stanowił miasto biznesowe i był skupiskiem różnorodnych kultur i religii, dzięki czemu i dzisiaj stwarza doskonałe warunku rozwoju wszystkim swoim gościom.

Współczesny Lublin to wyjątkowa mieszanka nowoczesnych idei, efektywnego rozwoju i szacunku dla kultury tej części Polski. Lublin to miasto pełne inspiracji i możliwości.

 

Kompleks Spokojna 2 umiejscowiono w lokalizacji, którą potencjalni partnerzy błyskawicznie rozpoznają w topografii miasta. Projekt osadzony w samym sercu miasta naturalnie wkomponowuje się w jego turystyczny, kulturalny i rozrywkowy charakter, co znacznie uatrakcyjnia kontakty biznesowe.

Bliskość urzędów państwowych, sądów i uniwersytetów zaoszczędzi czas i zainspiruje do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Przestrzeń usługowa kompleksu oraz bliskość kulturalnego centrum Lublina spełni oczekiwania pracowników i partnerów biznesowych.

Niepodważalnym autem inwestycji jest również bliskość najważniejszych uczelni Lublina, w tym KUL-u, UMCS, Uniwersytetów Medycznego i Przyrodniczego.

Daje to niepowtarzalną szansę na rozwój biznesu dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu ośrodków badań oraz możliwości pozyskania dla swoich firm specjalistów z ośrodków akademickich.

Wynajem
Czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową: 58 PLN/m2
Koszty eksploatacyjne: 14,50 PLN/m2
Min. okres najmu: 5 lat
Czynsz za parking naziemny: -
Czynsz za parking podziemny: 300 PLN
Opis biurowca

Efektywny biznes wymaga inspirującej oprawy

 
Z myślą o ludziach sukcesu, którzy zarówno w codziennych wyborach, jak i biznesie stawiają na stabilność i równowagę, powstał projekt Spokojna 2 – doskonałe połączenie nowoczesnych form i doświadczenia.

Inspiracją do stworzenia inwestycji było połączenie doświadczenia z nowoczesnymi technologiami. Projektowi przyświecała idea maksymalnego wykorzystania potencjału przestrzeni i stworzenia miejsca, które sprzyja kontaktom biznesowym w atmosferze komfortu i elegancji.

Uwagę szczególnie zwraca elewacja budynku, która wkomponowuje się w otaczającą przestrzeń miejską, i wzbogaca ją dzięki zastosowaniu umiejętnego połączenia naturalnych materiałów: kamienia i drewna. Naturalny charakter projektu wzmocniono wykorzystaniem światła, które dzięki przeszklonym fasadom potęguje wrażenie przestrzeni i aktywnie włącza wnętrze budynku w życie miasta.

 

Przestrzeń usługowa

Budynek Spokojna 2 to również doskonale skomponowana przestrzeń usługowa, licząca ponad 3600 m2.

Usytuowanie lokali usługowych na parterze zapewnia doskonały dostęp do usług zarówno osobom pracującym w budynku jak również pracownikom sąsiednich biur i urzędów oraz mieszkańcom miasta.

Część usługową zaprojektowano tak, aby usprawnić i uprzyjemnić wykonywanie codziennych obowiązków. Bliskość biur podróży, apteki, drogerii, kwiaciarni, restauracji i kawiarni – wszystko to aby zwiększyć komfort pracy.

mantra