EKO Skyliner

Warszawa, Rondo Daszyńskiego

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : 90519 mkw.
Biurowa : 44000 mkw.
Do wynajęcia : do uzgodnienia
Klasa biurowca: A
Wynajem
Komercjalizacja
Karimpol Polska Sp. z o.o.
00-546 Warszawa
Księdza Skorupki 5
Kontakt
zobacz kontakt
  • www.karimpol.com
  • www.equator4.pl/pl
  • +48 22 58 37 200
  • +48 22 58 37 210
  • andrzej.lany@karimpol.pl
zapytaj o ofertę
Status budynku: W budowie
Całkowita powierzchnia budynku: 90519 mkw.
Data ukończenia budowy: III kwartał 2020
Liczba podziemnych kondygnacji: 5
Liczba naziemnych kondygnacji: 40
Typowa powierzchnia piętra: 1342 mkw.
Współczynnik powierzchni wspólnych: 5,5%
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: 428
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: 3 do obsługi budynku
Współczynnik miejsc parkingowych: 1/102

Udogodnienia:

  • lobby ze strefą Wi-Fi;
  • 500 miejsc dla rowerów z przebieralniami dla rowerzystów;
  • 21 dedykowanych wind;
  • ponad 3 tys. mkw. powierzchni  usługowo-handlowej, na której znajdą się m.in. sklepy, restauracje, kawiarnie, fitness czy show roomy znanych marek;
  • Skybar na wysokości 165 m z widokiem na panoramę miasta

Skyliner jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent.

Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Tak
Okablowanie komputerowe Tak
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Tak
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Tak
Podnoszone podłogi Tak
Podwieszany sufit Tak
Wykładzina Tak
Otwierane okna Nie
Łącze światłowodowe Tak
Ścianki działowe Tak

Budynek jest położony przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie, bezpośrednio przy stacji II linii metra, przystankach 5 linii tramwajowych i 7 linii autobusowych. Recepcję biurowca od wejścia do stacji metra będzie dzielić zaledwie 7 metrów. Wjazd na pięciopoziomowy parking mieszczący 428 samochodów osobowych będzie możliwy z dwóch stron: od ulicy Prostej i Towarowej.  Na poziomach podziemnych znajdzie się także 500 miejsc rowerowych oraz szatnie z przebieralniami dla rowerzystów.

Bezpośrednie sąsiedztwo budynku zostanie zagospodarowane w sposób przyjazny dla przechodniów, którzy będą mogli skorzystać z oferty handlowo-usługowej oraz gastronomicznej biurowca. Dodatkowo na wysokości 165 m są planowane dwa poziomy Skybaru z widokiem na panoramę miasta, na które będzie można wjechać dedykowaną windą.

Wynajem
Czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową: -
Koszty eksploatacyjne: -
Min. okres najmu: -
Czynsz za parking naziemny: -
Czynsz za parking podziemny: -
Opis biurowca

Skyliner to największa i najbardziej prestiżowa inwestycja firmy Karimpol Polska w Europie Środkowo-Wschodniej. Budynek jest usytuowany przy Rondzie Daszyńskiego z bezpośrednim dostępem do II linii metra. Zaoferuje blisko 44.000 mkw. powierzchni najmu. Skyliner jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent. Osiągnie wysokość 195 metrów, co da mu miejsce w ścisłej czołówce warszawskich biurowców. Budynek będzie się składać z 30 poziomów biurowych oraz 4  przeznaczonych na cele handlowo-usługowe, które będą dostępne zarówno dla najemców budynku jak i mieszkańców Warszawy. Na ponad 3 tys. mkw. powierzchni znajdą się m.in. sklepy, restauracje, kawiarnie, fitness czy show roomy znanych marek.

W projekcie znalazły się nowoczesne i energooszczędne rozwiązania, zwiększające wydajność i funkcjonalność powierzchni np. bezkolumnowe łączenia narożnych okien zapewniające optymalne doświetlenie czy prostokątne plany pięter, które pozwolą na maksymalną elastyczność w aranżacji przestrzeni biurowej. Wśród kluczowych aspektów ekologicznych budynku należy wymienić: fasady z materiałów redukujących nadmierne przegrzanie oraz utratę ciepła, wykorzystanie wód deszczowych do podlewania roślin w budynku, wentylację z systemem odzyskiwania ciepła, technologię chłodzenia neutralną dla powłoki ozonowej, energooszczędne oświetlenie, segregację surowców wtórnych, politykę ograniczania odpadów czy kontrolę źródeł zanieczyszczenia powietrza. Ponadto budynek będzie zasilany odnawialnymi źródłami energii, na dachu zostaną zainstalowane panele solarne.

Skyliner jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent.

mantra