RENAISSANCE BUSINESS CENTRE

Wrocław, Kiełbaśnicza

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : 5920 mkw.
Biurowa : 5920 mkw.
Do wynajęcia : 560 m2
Klasa biurowca: A
Wynajem

zobacz kontakt
 • https://www.archicom.pl/powierzchnie-komercyjne/renaissance-business-centre/
Komercjalizacja
Archicom Nieruchomości Sp. z o.o.
50-345 Wrocław
Ksawerego Liskego 7
Kontakt
zobacz kontakt
 • www.archicom.pl
 • 661 990 995
 • patryk.czernik@archicom.pl
zapytaj o ofertę
Status budynku: Istniejący
Całkowita powierzchnia budynku: 5920 mkw.
Powierzchnia do wynajęcia (min. - max.): 560 m2 - 560 m2
Data ukończenia budowy: 2000
Liczba podziemnych kondygnacji: 1
Liczba naziemnych kondygnacji: 7
Typowa powierzchnia piętra: -
Współczynnik powierzchni wspólnych: -
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: 350
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: -
Współczynnik miejsc parkingowych: -

Pełen serwis biur klasy A

W ramach warunków najmu oferujemy:

 • całodobową ochronę fizyczną z funkcją reprezentacyjnej recepcji,

 • utrzymanie czystości w częściach wspólnych i na zewnątrz budynku oraz wyposażenie w środki czystości,

 • kompleksowe usługi profesjonalnego i doświadczonego zarządcy, dbającego o wizerunek, wysoki standard i ekonomiczność budynku,

 • obsługę dostępnego na miejscu konserwatora,

 • wysokie bezpieczeństwo poprzez zastosowanie systemu alarmowego, pełnej kontroli dostępu oraz systemu telewizji przemysłowej (podgląd z kamer wideo),

 • klimatyzację,

 • wyposażenie w sieć strukturalną kategorii 5E, obsługującą sieć komputerową i telefoniczną,

 • własną centralę telefoniczną,

 • powierzchnie reklamowe na elewacji budynku, dające możliwość umieszczenia logo najemcy, które dzięki dobrej ekspozycji będzie widoczne z wrocławskiego Rynku,

 • możliwość nieodpłatnego korzystania ze wspólnej kuchni oraz toalet znajdujących się na każdej kondygnacji biurowca.

Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Tak
Okablowanie komputerowe Tak
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Tak
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Tak
Podnoszone podłogi Nie
Podwieszany sufit Tak
Wykładzina Nie
Otwierane okna Nie
Łącze światłowodowe Tak
Ścianki działowe Tak

Dlaczego Wrocław?

Wrocław, stolica Dolnego Śląska i czwarte pod względem wielkości miasto w Polsce położone na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych Europy. To wielokulturowa i dynamicznie rozwijająca się metropolia, prężne centrum kulturalne, naukowo-badawcze i ekonomiczne całego regionu. Dla wielu międzynarodowych firm jest to wschodzący rynek powierzchni biurowych i centrum BPO (Business Process Offshoring). W mieście znajdują się siedziby centr rozwojowych zagranicznych korporacji, takich jak Siemens, Nokia Siemens Networks, IBM, Volvo, HP, Google, Opera Software, QAD, Bombardier Transportation (dawniej Pafawag), DeLaval, Whirlpool Corporation i wiele innych. Ze względu na dynamicznie rozwijającą się infrastrukturę oraz bliskość granic z Czechami i Niemcami udział Wrocławia, jak i całego województwa dolnośląskiego, w eksporcie i imporcie z tymi krajami jest bardzo duży.

Wrocław to także jeden z największych ośrodków uniwersyteckich w Polsce. Życie naukowe skupia się wokół wyższych uczelni z Uniwersytetem liczącym 37.000 studentów i Politechniką - ponad 35.000 studentów - na czele. Rozwój miasta sprawia, że absolwenci chętnie zostają we Wrocławiu i właśnie tutaj szukają zatrudnienia. Władze miasta doceniają jego potencjał i bardzo sprzyjają dalszemu rozwojowi.

Wynajem
Czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową: 12,90 EUR netto/m2
Koszty eksploatacyjne: -
Min. okres najmu: -
Czynsz za parking naziemny: -
Czynsz za parking podziemny: -
Opis biurowca

Nowoczesna powierzchnia do wynajęcia w Renaissance Business Centre

 

Do wynajęcia biuro o pow. ok. 560,00 m2 na III piętrze prestiżowego biurowca znajdującego się przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic Wrocławia, Św. Mikołaja. Biuro składa się z powierzchni biurowej ok. 540,00 i węzła sanitarnego ok. 20,00 m2. Do dyspozycji najemcy całe piętro na wyłączność!

 

RENAISSANCE BUSINESS CENTRE - POWIERZCHNIA BIUROWA, HANDLOWA I PARKING PODZIEMNY

Renaissance Business Centre to 7-piętrowy budynek biurowy klasy A o powierzchni całkowitej 5.920 m2. Na parterze mieszczą się doskonale eksponowane, niezależne powierzchnie usługowe, a w podziemiach dwupoziomowy parking (po przeciwnej stronie ulicy znajduje się kolejny podziemny parking na ok. 350 samochodów).

PRESTIŻOWA LOKALIZACJA WE WROCŁAWIU

Renaissance Business Centre znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia przy zbiegu ulic Kiełbaśniczej i Św. Mikołaja.  To najbardziej rozpoznawalna w centrum elewacja, stanowiąca wyróżniającą się wizytówkę biura. Położenie w historycznym i biznesowym sercu miasta, zaledwie 80 m. od wrocławskiego Rynku zapewnia doskonałą ekspozycję prestiżowej fasady. Z wnętrz przestrzeni biurowej rozciąga się imponujący widok na Stare Miasto. Wzdłuż ul. Kiełbaśniczej zlokalizowanych jest 5 wysokiej klasy hoteli, a w zasięgu kilku minut spacerem znajdują się siedziby najbardziej prestiżowych banków i instytucji. Wygodne skomunikowanie środkami transportu publicznego i łatwy dojazd z trasy W-Z dopełniają zalet położenia obiektu.

Komfort pracy w Renaissance Business Centre

Reprezentacyjny hall wejściowy, hole na piętrach i parking połączone są cichobieżnymi windami firmy KONE.  Budynek jest w pełni klimatyzowany, chroniony (system alarmowy, pełna kontrola dostępu, podgląd z kamer wideo, ochrona fizyczna), wyposażony w sieć strukturalną (kategoria 5E) i posiada własną centralę telefoniczną. Docenianym atutem biurowca jest jego nowoczesny projekt, dzięki któremu powierzchnie można aranżować zgodnie ze swoimi potrzebami. Ekonomiczny rozkład pomieszczeń pozwala na zorganizowanie zarówno przestrzeni typu open space, jak i na wydzielenie pokoi. Poszczególne powierzchnie zostały zaprojektowane tak, by w każdej znajdował się dobrze doświetlony osobny gabinet oraz sale konferencyjne.

Powierzchnia biurowa, handlowa i parking podziemny

Renaissance Business Centre to 7-piętrowy budynek biurowy klasy A o powierzchni całkowitej 5.920 m2. Na parterze mieszczą się doskonale eksponowane, niezależne powierzchnie usługowe, a w podziemiach dwupoziomowy parking (po przeciwnej stronie ulicy znajduje się kolejny podziemny parking na ok. 350 samochodów). W naszej ofercie dostępne są powierzchnie od kompaktowych (32 m2) po bardzo duże (560m2).

Prestiżowy budynek

Otwarcie budynku stało się nie tylko wydarzeniem biznesowym, lecz również architektonicznym i budowlanym. Renaissance Business Centre uznany został przez Towarzystwo Miłośników Wrocławia najpiękniejszym budynkiem roku 2000, a Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przyznał mu tytuł Dolnośląskiej Budowy Roku.  To największy biurowiec w okolicy wrocławskiego Rynku. Lokalizacja w tak prestiżowym budynku z pewnością przyczyni się do jeszcze lepszego postrzegania Państwa firmy przez obecnych i potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych.

mantra