HAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. Deweloperzy
90-220 Łódź
Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego 34/11
  • +48 883 353 356
  • dgrebowska@hammer.pl
  • www.hammernieruchomosci.pl

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

- 25 sierpnia 2010 - HammerMed otrzymał nagrodę "Modernizacja Roku 2010"

- W salach Zamku Królewskiego w Warszawie firma HammerMed Piotr R. Hammer odebrała główną nagrodę za wysiłek włożony w odrestaurowanie nieruchomości przy ul. Kopcińskiego 73/75.

- Jury XV edycji ogólnopolskiego konkursu " Modernizacja roku 2010" uznało biurowiec - jako jedyny obiekt w Łodzi - za najlepszy w kraju w kategorii " obiekty użyteczności publicznej".

 

STRATEGIA DZIAŁANIA

Hammer Nieruchomości przewiduje długoterminowe zaangażowanie inwestycyjne na polskim rynku nieruchomości ze szczególnym uwzględnieniem segmentu handlowego, biurowego oraz ekskluzywnego budownictwa mieszkaniowego.

Firma HammerMed Piotr R. Hammer swoją siedzibę ma w Łodzi przy ul. Kamińskiego 34 oraz powstała w roku 2001. Od początku swojego istnienia za jeden z kierunków działania przyjęła chęć kupna, zarządzania oraz najmu nieruchomości zlokalizowanych w Łodzi i okolicach. Nieruchomości znajdujące się aktualnie w posiadaniu firmy stanowią reprezentacyjne obiekty, które są przykładem doskonale zarządzanych oraz bardzo dobrze utrzymanych budynków.


Firma rozpoczęła przygodę z nieruchomościami od kupna nieruchomości o powierzchni ok. 3.500 mkw zlokalizowanej przy ul. Kilińskiego 123, na której to mieściła się zabudowa - budynek główny o powierzchni 650 mkw. Budynek z 1911 roku, z późniejszymi przebudowami, wykorzystywany był jako dyskoteka z zapleczem gastronomicznym i administracyjno-socjalnym. Nieruchomość ta została sprzedana jako pierwsza z posiadanych.
Kolejne lata przyniosły następne, trafne inwestycje. Pozyskaliśmy najbardziej atrakcyjne działki biurowo-usługowo-mieszkalne na terenie uznawanym za najbardziej atrakcyjny rejon Łodzi.


Nieruchomość przy ul. Kopcińskiego 69/71 nabyta w roku 2007 bezpośrednio graniczny z nowo projektowanym "centrum Łódź Fabryczna". Do 2010 roku swoją siedzibę miała tutaj Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa.


Oferta posiadanych nieruchomości uzupełniona została o zakup dwóch przedwojennych willi przy ul. Rewolucji 1905r nr. 65 i 67 w stylu Cottage, gdzie swoją siedzibę znalazła giełdowa firma Signity S.A. oraz jedna z najlepszych szkół prywatnych w Łodzi wraz z gimnazjum.
W rejonie tym znajduje się również jedyna kamienica mieszkalna w naszej ofercie przy ul. Kamińskiego 34, która oferuje mieszkania obok parku, naprzeciwko jednego z wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego.

Rok 2009 przyniósł rozpoczęcie kolejnej inwestycji - budowy biurowca w centrum Łodzi przy ul. Kopcińskiego 73/75, gdzie w miejscu istniejącej zabudowy - " czerwona fabryka" powstał czterokondygnacyjny biurowiec klasy A o powierzchni użytkowej ok. 2.340 mkw. Renowacja nieruchomości zakończyła się w 2010 roku ogromnym sukcesem , bowiem biurowiec zajął I miejsce w prestiżowym ogólnopolskim konkursie budowlanym, zyskując tytuł " Modernizacja roku 2010".

W roku 2010 ruszyła budowa kolejnego oryginalnego biurowca klasy A przy ul. Kopcińskiego 77, z którego powierzchni najemcy korzystają już od 2012 roku.

Jesienią 2014 roku rozpoczęła się budowa obiektu biurowego Kopcińskiego 79. Trwająca 11 miesięcy budowa ukończona została w 2016r oku. Biurowiec przy Kopcińskiego 79 ma finalnie 6 kondygnacji.

Już tego samego roku we wrześniu ruszyć mają pracę przy budowie kolejnego z biurowców, tym razem pod adresem opcińskiego 89/91 powstanie 7-mio piętrowy budynek. Planowo najemcy będą mogli wprowadzać się już w ostatnim kwartale 2017 roku.​

mantra