Business Center K1, Rybnik, Lokale biurowe do wynajęcia
Omnitech Sp. z o.o. Deweloperzy
44-240 Żory
Gajowa 62
  • 32-455-66-49
  • +48 73-234-6000
  • 32-455-66-21
  • omnitech@k1rybnik.pl
  • j.leppek@k1-rybnik.pl
  • http://k1-rybnik.pl/

BUSINESS CENTER K1 to Unikatowa konstrukcja i nowoczesna, przeszklona elewacja tworzą razem nową wizytówkę Rybnika, która może stać się jednocześnie wyjątkową marką. To doskonała oferta dla inwestorów, szukających powierzchni do wynajęcia, którzy chcą, aby ich działalność była kojarzona z miejscem prestiżowym, eleganckim i funkcjonalnym.

Ogromnym atutem K1 jest jego lokalizacja. Budynek jest usytuowany w węzłowym punkcie miasta, gdzie zbiegają się drogi dojazdowe z wszystkich istotnych kierunków – Katowic, Żor, Wodzisławia Śląskiego i Raciborza. Uwarunkowania geograficzne i urbanistyczne Rybnika sprawiają, że nie może tu powstać inny budynek premium o tak dogodnej lokalizacji.

Najważniejsze połączenie komunikacyjne – autostrada A1 (oddalona o kilka minut jazdy) – zapewnia wygodny i szybki dojazd w dowolny punkt kraju i równie łatwe połączenie z zagranicą (do przejścia granicznego w Gorzyczkach jest kilkanaście minut jazdy).

 Dla firm usługowych takie położenie budynku jest atrakcyjne – zapewnia klientom łatwy dostęp, bez konieczności wjeżdżania w centrum miasta. Bliskość dworców PKP, PKS i przystanków komunikacji miejskiej sprawia, że grono odbiorców usług staje się praktycznie nieograniczone.

Jednocześnie centrum miasta jest dostępne na wyciągnięcie ręki.

W bezpośrednim sąsiedztwie K1 znajdują się tak ważne instytucje, jak Starostwo Powiatowe, Policja, Urząd Skarbowy, ZUS, Sąd Okręgowy. Urząd Miasta jest oddalony zaledwie o kilka minut spaceru, co może mieć istotne znaczenie dla najemców prowadzących działalność biurową.

Zaletą lokalizacji jest też bliskość przestrzeni rozrywkowej i rekreacyjnej. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się ścisłe centrum miasta z rynkiem, deptakiem, galeriami handlowymi, dwoma multipleksami, klubami i Rybnickim Centrum Kultury.

Dosłownie kilka kroków dzieli K1 od parku Kozie Góry, świetnego miejsca na spacery, bieganie czy ścieżkę zdrowia.

 

Business Center K1 oferuje 7482 m² powierzchni do wynajęcia. Konstrukcja budynku pozwala na dowolne kreowanie przestrzeni i zrealizowanie każdej prestiżowej funkcji użytkowej. Wielofunkcyjne wnętrze zaprojektowane jest tak, aby umożliwić jak najszerszy wachlarz aranżacji i różnorodność usług, m.in. hotelowych, konferencyjnych, gastronomicznych, rekreacyjno-sportowych, medycznych, biurowych .

 

Do szóstego piętra komunikację zapewniają cztery windy, na pozostałych piętrach – dwie, co gwarantuje większą kameralność.

Do budynku można wejść z trzech stron, zapewnione są właściwe ciągi komunikacyjne dla osób niepełnosprawnych. Funkcjonalność obiektu podnosi zapewnienie miejsc parkingowych.

.

Dzięki swej wielofunkcyjności Business Center K1 niewątpliwie oferuje jedne z najciekawszych powierzchni do wynajęcia na Śląsku!

 

Komercjalizacja

Buiness Center K1 Rybnik

Ul. 3-go Maja 30

44-200 Rybnik

www.k1-rybnik.pl

tel. 732346000

e-mail: j.leppek@k1-rybnik.pl

Dowiedz się więcej
mantra