ATAL Business Centers Deweloperzy
40-506 Katowice
Francuska 102
  • (+48) 721 470 010
  • najem@atalbusiness.pl
  • www.atal.pl
  • www.atalbusiness.pl
ATAL S.A. jest ogólnopolskim deweloperem z bogatym, blisko 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Działamy w trzech sektorach: mieszkaniowym, biurowym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych. W naszym portfolio są również inwestycje omnifunkcyjne, które są zróżnicowane w zakresie funkcji, ale również pod kątem realizacji potrzeb potencjalnych użytkowników. Na terenie wybranych inwestycji ATAL znajdują się zarówno lokale mieszkalne, przeznaczone dla nabywcy indywidualnego, jak i komercyjne tj. powierzchnie biurowe, usługowe czy apartamenty inwestycyjne.

 

Jesteśmy jedynym deweloperem, który prężnie działa we wszystkich największych aglomeracjach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Aglomeracji Śląskiej, Wrocławiu, Łodzi oraz Trójmieście. W 2019 roku rozszerzyliśmy obszar działalności debiutując na rynku niemieckim.

 

W 2019 roku uzupełniliśmy ofertę o nowoczesne centra biznesowe w największych miastach Polski. Realizowane przez nas projekty to połączenie funkcjonalnej architektury oraz rozwiązań zapewniających maksymalny komfort użytkowania. Nasze inwestycje obejmują powierzchnie komercyjne przeznaczone zarówno na sprzedaż, jak i wynajem. Projekty ATAL S.A. charakteryzują się wysokim standardem wykonania. Rezultaty, które dotychczas osiągnęliśmy utwierdzają nas w przekonaniu, że właściwie dobraliśmy priorytety. Zrealizowaliśmy ponad 50 projektów deweloperskich w całej Polsce, w których sprzedaliśmy blisko 17 000 mieszkań o łącznej powierzchni ponad 1 mln mkw. Wyniki sprzedaży i projekty odpowiadające na potrzeby klientów plasują nas wśród największych deweloperów w kraju.     

 

ATAL S.A. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich uczestniczy w programach Firma Wiarygodna Finansowo oraz Rzetelna Firma, w ramach których otrzymał Złoty Certyfikat.   Spółka została uhonorowana wieloma prestiżowymi tytułami i nagrodami, w tym m.in.: Diamentem Forbesa 2019, HOUSEMARKET SILESIA AWARDS 2018 w kategorii Deweloper Roku, Transparentną Spółką Roku 2017 z indeksu SWIG80, Perłą Polskiej Gospodarki czy Gazelą Biznesu. Jednocześnie Prezes zarządu ATAL S.A., Zbigniew Juroszek, został wyróżniony przez miesięcznik Builder tytułem „Osobowość branży budownictwo 2014 roku”.   

 

W 2013 roku Spółka ATAL zadebiutowała na rynku obligacji GPW Catalyst. Od 2015 roku akcje ATAL S.A. są notowane na Rynku Głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.   

 

Więcej informacji na www.atal.pl

   
Aktualna oferta lokali biurowych
mantra