Biurowiec Staromiejska 13a - najnowsza inwestycja realizowana przez PRO-INVEST S.A.
PRO-INVEST S.A. Deweloperzy
40-172 Katowice
Grabowa 2
  • biuro@proinvestSA.pl
  • http://www.proinvestsa.pl

PRO-INVEST S.A. to wysokiej klasy specjaliści różnych branż, tworzących nowoczesne obiekty budowlane na miarę XXI wieku.

To inżynierowie, projektanci, konstruktorzy, instalatorzy, którzy oprócz pasji wykorzystują swoje doświadczenie w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w budownictwie, starając się sprostać nawet wygórowanym oczekiwaniom inwestorów i rynku.

Powstające w PRO-INVEST S.A. realizacje to nowoczesne obiekty budowlane, wykorzystujące najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne. To projekty ekologiczne, oszczędne – zarówno na etapie inwestycji, jak i eksploatacji, łączące funkcjonalność  z  estetyką i niebanalnym designem.
Firma posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych  – od koncepcji, po realizację, występując jako projektant, wykonawca, inwestor oraz innowator w zakresie obsługiwanych inwestycji.
 

NASZA MISJA


Misją PRO-INVEST S.A. jest tworzenie najbardziej komfortowego, przyjaznego człowiekowi otoczenia – zarówno w wymiarze przestrzeni do pracy, jak i do zamieszkania. To najważniejszy aspekt, przyświecający wszystkim projektom.  Realizacja tej misji wymaga zwrócenia szczególnej uwagi na jakość wykorzystywanych materiałów, a także wygodę i funkcjonalności projektowanych i budowanych obiektów.

PRO-INVEST S.A. to profesjonalna marka, posiadająca wyspecjalizowaną kadrę, odpowiednie zaplecze techniczne oraz doświadczenie gwarantujące przeprowadzenie procesu budowlanego zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami , przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług.

mantra