Cluster Cowork Deweloperzy
30 Kraków
Józefitów
  • 726 440 080
  • dorota@clustercowork.com
  • www.clustercowork.com
Wygodne biura dla Twojego zespołu

Dla nas 2+2 zawsze będzie równało się 5, i to nie dlatego, że opuszczaliśmy lekcje matematyki. Wierzymy i wiemy, że współpraca jest lepsza od izolacji.

W zgodzie z tą ideą powstał Cluster, który jest miejscem spotkań osób związanych z technologią.

  Poszukujesz przestrzeni do pracy?

Tworząc to miejsce inspirowaliśmy się pszczołami. Dziwne? Nie do końca. Chcemy, żeby było u nas czasem głośno jak w ulu, żeby się działo. Najważniejsza jest współpraca, która, tak jak u pszczół, daje słodkie efekty. Widziałeś, żeby pszczoły “odbijały kartę”? My też nie. Pracuj u nas, kiedy chcesz. Jesteśmy 24/7.

 

Coworking

Wiesz co mamy najlepszego? Ludzi! Oni tworzą to miejsce, więc wpadnij nas poznać. Miejsca dostępne są w dwóch wariantach: hot desk i biurka dedykowane. W pakiecie superszybki internet, drukowanie i dostęp do kuchni

 

Biura prywatne

Potrzebujesz niezależnego pokoju dla swojego zespołu? Zaaranżujemy dla Ciebie idealne miejsce. Rozpocznij swoją działalność w coworku i pozwól swojej firmie rosnąć, zapominając o braku miejsca. Dysponujemy dedykowanymi biurami dla zespołów od 2-26 osób.

 

Wydarzenia

Konferencja, ważna prezentacja lub spotkanie z nowym klientem? Wystarczy zarezerwować termin. Obsłużymy spotkania od 2 do 200 osób jednocześnie.

Chcesz u nas zorganizować swoje wydarzenie? Skontaktuj się z nami.

Aktualna oferta lokali biurowych

miasto: Kraków
lokalizacja:
metraż: 360 m2

1000 -1400 za stanowisko pracy
Orange Office Park​- lokal o powierzchni 360 mkw
Zarządzane obiekty
mantra