Olsza Nieruchomości Deweloperzy
31-436 Kraków
Andrzeja Sokołowskiego 19
  • 501 383 368
  • 502 654 543
  • cbs@kr.onet.pl
  • http://www.nowastajnia.pl/

Nowa Stajnia realizowana przez Olsza Nieruchomości to inwestycja, powstająca z myślą o ludziach i firmach, które nie chcą pracować w wielkich biznes parkach i szukają kameralnego prestiżowego budynku w centralnej lokalizacji.

 


Naszym celem jest przekształcenie istniejących obecnie budynków w nowoczesne i przyjazne miejsce pracy. Chcemy starym zabudowaniom gospodarczym (stajni, wozowni) nadać współczesny charakter, jednocześnie nie pozbawiając ich uroku wiejskich zabudowań. Naszą inspiracją są brytyjskie rezydencje, które przekształcają swoje zespoły gospodarcze w przytulne centra biznesowe znane jako „office courtyard”, gdzie substancja historyczna uzupełniana jest nowoczesnymi rozwiązaniami.
Naszym celem jest stworzenie projektu o bardzo wysokim standardzie, a jednocześnie kameralnego, stanowiącego bezkonkurencyjną alternatywę dla biurowców.


Olsza to nie tylko bliskość centrum, doskonała infrastruktura i komunikacja. To także bardzo urokliwy rejon Krakowa z bogatą historią. W samym środku miasta ukryty jest widok, który zaskakuje nawet zasiedziałych Krakowian. To wielki, kilkuhektarowy ogród, a w nim klasycystyczny dwór, wzniesiony w pierwszej połowie XIX wieku. Przy biurach udostępniona zostanie część ogrodu, gdzie pracownicy będą mogli rozprostować nogi i odetchnąć świeżym powietrzem, a nawet zorganizować integracyjny mecz piłki nożnej czy siatkówki plażowej lub piknik.

mantra