RSM Praga Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Deweloperzy
03-748 Warszawa
Białostocka 11
  • (+48) 22 517-20-02/08
  • mieszkania@rsmpraga.pl
  • https://www.rsmpraga.pl/

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy jedną z największych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce, a jako deweloper budujemy mieszkania, obiekty handlowe i biurowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą po prawobrzeżnej stronie Warszawy. Obecnie zarządzamy ponad 215 budynkami, od 50 lat z sukcesami łączymy kompetencje zarządcze i deweloperskie. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na skuteczne realizowanie naszego głównego celu, jakim jest oferowanie mieszkańcom Warszawy komfortowej i nowoczesnej przestrzeni do życia.

 

NASZA HISTORIA

Działamy na rynku już od 50 lat, a każda kolejna dekada stawia przed nami zupełnie inne wyzwania. Zaczynaliśmy na początku lat 70., przy ul. Korsaka, w zupełnie innej rzeczywistości. Od tego czasu zmieniło się niemal wszystko, łącznie z funkcjonowaniem spółdzielni i branżą deweloperską. Dostosowaliśmy się do nowych standardów i dziś z sukcesami kontynuujemy działalność, korzystając z nowoczesnych rozwiązań i nowych możliwości. Zgodnie z naszym mottem: Szanujemy przeszłość, patrzymy w przyszłość.

 

NASZE DZIAŁANIA

Jesteśmy firmą z misją. Od wielu lat z sukcesami promujemy Pragę i chętnie podejmujemy działania niestandardowe, jak m.in. malowanie murali “Miśki” i “Jamnik” czy budowa 12-metrowego neonu “Tu zaczyna się Praga”. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, czego dobrym przykładem jest system baterii słonecznych na jednym z budynków na osiedlu “Poraje”. O licznych wydarzeniach, działaniach i planach informujemy we własnej gazecie “eReSeM Praga” oraz na naszej stronie internetowej www.rsmpraga.pl i stronach dedykowanych naszym inwestycjom.

Aktualna oferta lokali biurowych
mantra