Ghelamco - Sienna Towers
Ghelamco Poland Deweloperzy
02-675 Warszawa
Wołoska 22
  • + 48 22 455 16 00
  • poland@ghelamco.com
  • www.ghelamco.com
  • www.warsawspire.pl

Ghelamco Poland jest częścią Ghelamco Group, jednego z wiodących deweloperów w Europie. Firma Ghelamco Group została założona w Belgii w 1985 roku. W Polsce Ghelamco Poland prowadzi działalność od 1991 roku. Obecnie firma jest liderem rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i pionierem w dziedzinie zrównoważonego budownictwa i kreowania przestrzeni publicznej.

Przez 25 lat, oddając do użytku 1 000 000 m2 najwyższej klasy powierzchni biznesowej, firma zdobyła renomę dewelopera, który zapewnia terminowość oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji.

Ghelamco Poland specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych najwyższej jakości powierzchni biurowych. Działalność dewelopera w tym segmencie obejmuje bardzo różnorodne projekty biurowe: od budynków powstających w koncepcji biznes parków takich jak siedziba firmy – Mokotów Nova czy projekt T-Mobile Office Park, przez unikalne inwestycje łączące tradycję i nowoczesność, które reprezentuje biurowiec Senator, po spektakularny kompleks i flagową inwestycję firmy – Warsaw Spire.

Budynki biurowe Ghelamco powstają głównie w Warszawie i zmieniają oblicze nowych dzielnic biznesowych takich jak Mokotów i Wola. Działalność dewelopera obejmuje także rynki regionalne: Wrocław, Katowice i Łódź. W planach jest także budowa kolejnych obiektów w innych miastach regionalnych.

Firma realizuje także projekty magazynowe, a pod marką Ghelamco Residential – inwestycje mieszkaniowe o wysokim standardzie. Ghelamco prowadzi także działalność w segmencie nieruchomości handlowych w Polsce.

Od 25 lat Ghelamco Poland konsekwentnie wdraża pionierskie koncepcje innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie budynków, które wyznaczają nowe, rynkowe standardy. Reputację niekwestionowanego lidera zrównoważonego budownictwa na polskim rynku, potwierdza osiem certyfikatów BREEAM przyznanych projektom Ghelamco o łącznej powierzchni 290 000 m2.

Działalność biznesowa firmy od lat idzie w parze z aktywnym mecenatem wydarzeń kulturalnych i artystycznych. W ubiegłym roku firma powołała do życia w tym celu Fundację Sztuka w Mieście. Dokonania Ghelamco zostały wyróżnione szeregiem nagród, m.in. siedmiokrotnym tytułem Dewelopera roku w Polsce.

 

mantra