Silesia Star - najnowsza inwestycja grupy LC Corp. Oferuje biura do wynajęcia, Katowice.
LC Corp S.A. Deweloperzy
53-333 Wrocław
Powstańców Śląskich 2-4
  • pirogowicz@lcc.pl
  • http://www.lcc.pl

LC Corp S.A. jest spółką giełdową, powstałą w 2006 roku i czołowym graczem branży deweloperskiej w Polsce. Inwestycje spółki są obecne w największych miastach w Polsce: Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Warszawie i Wrocławiu.

Paleta realizacji LC Corp S.A. z roku na rok staje się bogatsza i bardziej zróżnicowana. Inwestycje to obiekty biurowe, mieszkaniowe oraz galerie handlowe. Jesteśmy nowocześni, dostarczamy wysokiej klasy biurowce na rynek w Polsce.

Ambitne projekty o charakterze biurowo-handlowym powstają za sprawą LC Corp w największych miastach Polski. Wola Center to biurowiec w Warszawie, który został oddany do użytku w 2013 r. Sky Tower i Arkady Wrocławskie to dobrze rozpoznawalne punkty na mapie Wrocławia. Znajdziemy w nich zarówno przestrzeń dla biznesu, jak i handlu i usług. Sky Tower oferuje także prestiżowe apartamenty z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta. Silesia Star, biurowiec w centrum Katowic, to nowoczesny obiekt zaprojektowany z myślą o świecie biznesu. Poza biurami, znajdziemy w nim lokale usługowe położone w dolnej części budynku. LC Corp podczas realizacji obiektów komercyjnych stawia na innowacyjność, funkcjonalność i dobrą lokalizację. Te czynniki przekładają się na atrakcyjność oferty biur i lokali na sprzedaż w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach. Przystępne ceny za metr kwadratowy pozwalają zmaksymalizować zwrot z inwestycji. Bogata oferta biur, lokali usługowych i apartamentów sprawia, że każdy może znaleźć rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb i oczekiwań.

 

 

Dowiedz się więcej
mantra