Przykładowe realizacje dewelopera Art-Deweloper, wizualizacja
Art-Deweloper Sp. z o.o. Deweloperzy
Wrocław
Bartłomieja Strachowskiego 9
  • 071 719 57 72
  • 071 719 57 74
  • sprzedaz@art-deweloper.pl
  • www.art-deweloper.pl

Firma Art-Deweloper Sp. z o.o. powstała w 2005 roku. Od samego początku swojej działalności jesteśmy liderem w budowaniu unikalnych apartamentów słynących z postępowej technologii tworzenia, oryginalności formy architektonicznej oraz wysokiej jakości materiałów wykorzystywanych w procesie budowlanym.

Za główne cele naszej działalności stawiamy sobie promowanie nowoczesnej architektury oraz zapewnienie Klientom wysokiego standardu i komfortu użytkowania budowanych przez nas domów. Wszystkie inwestycje są starannie przygotowane przez zespół wykwalifikowanych architektów a sam proces realizacji oddawany jest w ręce doświadczonych i sprawdzonych wykonawców. Nasze realizacje otrzymały nagrody w prestiżowych konkursach architektonicznych takich jak „Dom w którym chciałbym mieszkać” (2013, 2010 i 2009 rok) oraz „Piękny Wrocław” (2009 rok).

 

Misja:

Firma Art-Deweloper Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby budowane obiekty powstawały w miejscach spełniających oczekiwania przyszłych właścicieli. Tereny nabywane przez Spółkę to spokojne, prestiżowe dzielnice położone na południu Wrocławia, gdzie klientami są głównie rodziny poszukujące ciszy, spokoju, bezpieczeństwa oraz bliskości natury.

Wszystkie realizowane przez nas inwestycje posiadają niezależne, przestronne ogrody, funkcjonalne i przemyślane wnętrza oraz garaże z dodatkowymi miejscami parkingowymi.

Nasze doświadczenie to zakończone sukcesem inwestycje:

Cztery etapy Osiedla Multiforma

przy ul. Akacjowej w Ślęzy

Trzy etapy Nefrytowych Apartamentów

przy ul. Agatowej i Nefrytowej we Wrocławiu

Dwa etapy domów przy ul. Jaspisowej

na wrocławskim Ołtaszynie

Osiedle domów w Radwanicach

Willa Wojszycka

przy ul. Oraczy we Wrocławiu

Zespół domów w zabudowie szeregowej

przy ul. Marmurowej

mantra