FORUM Press Spółka z o.o Konferencje
60-595 Poznań
Polska 13
  • (+48) 61 66 83 116
  • (+48) 61 66 55 806
  • kontakt@forum-press.pl
  • www.forum-press.pl

Forum Press jest spółką-córką międzynarodowego holdingu Forum Media Group.

Forum Media Group:

Jest obecne w 16 krajach świata. Zatrudnia ponad 600 pracowników. Zalicza się do 500 najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw europejskich. Posiada 20 lat doświadczenia w rozwijaniu praktycznej, profesjonalnej działalności wydawniczej. Dociera do ponad 20 milionów czytelników – zarówno w sektorze publicznym, jak i przedsiębiorstwach prywatnych.

Forum Press:

Wydajemy fachowe czasopisma z zakresu zarządzania produkcją, magazynowania, floty, logistyki i transportu, a także – administracji nieruchomościami. Nasze czasopisma tworzą „praktycy dla praktyków” – współpracujemy tylko z najlepszymi specjalistami i niezależnymi ekspertami. Jesteśmy członkiem Izby Wydawców Prasy, Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Nasze osiągnięcia potwierdzają m.in.: tytuł Gazeli Biznesu, Godło programu Firma Przyjazna Klientowi, nagroda w konkursie Gepardy Biznesu, obecność na liście 500 najdynamiczniej rozwijających się firm Unii Europejskiej.

Pion wydawnictw i konferencji przemysłowych i produkcyjnych

„Służby Utrzymania Ruchu” – studia przypadków, porady ekspertów z polskich zakładów przemysłowych i trafnie dobrana tematyka czasopisma to efekt współpracy z ekspertami, praktykami, osobami na co dzień odpowiedzialnymi za organizację działów utrzymania ruchu, zarządzanie produkcją oraz parkiem maszynowym.

 

Pion wydawnictw i konferencji facility management

„Facility Manager” – czasopismo z praktycznym podejściem do problematyki nowoczesnego zarządzania nieruchomościami. Przekazuje informacje z branży dla profesjonalistów i fachowców. Poddaje dogłębnej analizie polski rynek, informuje o trendach i kierunkach rozwoju, także za granicą. „Outsourcing Magazine” – outsourcing IT, zarządzenie personelem, controlling to tylko część zagadnień poruszanych w magazynie. Prezentowane na łamach czasopisma rzetelne porady są niezwykle pomocne szczególnie kadrze menedżerskiej w podejmowaniu decyzji biznesowych.

Pion wydawnictw i konferencji logistycznych

„Logistyka a Jakość” – logistyka magazynowa to sieć powiązań, w których każdy element odgrywa bardzo ważną rolę. Przemyślane zarządzanie procesami pozwala na optymalizację wszelkich kosztów i szybsze pomnażanie zysków. Zapewniamy fachowe doradztwo obejmujące m.in.: bezpieczeństwo wdrożenia systemów IT, przepisy prawne i przepisy BHP. „Nowoczesny Magazyn” – przemyślane zarządzenie magazynem może skutecznie obniżyć koszty prowadzonej przez firmę gospodarki magazynowej. W czasopiśmie szczegółowo poruszamy takie zagadnienia jak wyposażenie magazynu, bezpieczeństwo składowania, nowoczesne technologie oraz zarządzanie.

 

Pion wydawnictw i konferencji flotowych

„Flota” – specjalista zarządzający flotą samochodową ponosi odpowiedzialność za skuteczne planowanie zakupów, ubezpieczeń i wybór korzystnych dla firmy sposobów finansowania. Tylko dostęp do sprawdzonych rozwiązań w zakresie optymalizacji kosztów gwarantuje wypełnienie obowiązków. „Auto Firmowe” – nawet dla niewielkich przedsiębiorstw samochody służbowe mogą być źródłem znacznych oszczędności. W czasopiśmie znajdziesz porady ekspertów, które pomogą rozwiązywać problemy z zakresu zarządzania flotą, takie jak kwestia ubezpieczeń czy serwisowania. „Transport i Spedycja” – dwumiesięcznik pomagający firmom transportowym utrzymać rentowność poprzez podejmowanie właściwych decyzji. Specjaliści z branży TSL udzielają sprawdzonych porad dotyczących obniżenia kosztów działalności, informują o konsekwencjach zmian prawnych oraz pomagają przygotować się do kontroli PIP i ITD.

Pion wydawnictw i konferencji e-biznes

„Online Marketing Polska” – czasopismo poświęcone zagadnieniom e-marketingu, wskazujemy, które kampanie generują faktyczną sprzedaż i rentowność, starannie wybieramy tych autorów, którzy zrealizowali z powodzeniem sprzedaż w kanale internetowym.
Organizowane przez firmę
« ZAKOŃCZONE