ATTIC SP. Z O.O. Materiały budowlane
30-390 Kraków-Podgórze
Zawiła 50
  • +48 123 796 914
  • 697273716
  • +48 12 379 68 09
  • sekretariar@attic.pl
  • www.attic.pl

GRUPA ATTIC

Nasza firma powstała w 1991 r. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą i montażem okien dachowych. Od momentu uruchomienia pierwszego punktu handlowego w Krakowie w 1993 r., stale poszerzamy swoją ofertę handlową oraz podnosimy jakość obsługi, dostosowując się do potrzeb naszych wymagających klientów.
Od początku swojego istnienia staramy się kłaść nacisk przede wszystkim na partnerstwo z firmami z sektora budowlanego, dzięki czemu jesteśmy preferowanym dostawcą technologii i innowacyjnych rozwiązań w branży. Jesteśmy także doradcą, pomagającym przejść przez trudny proces realizacji każdej inwestycji. W codziennej działalności opieramy się na podstawowych wartościach:

szacunek i lojalność wobec Partnerów Handlowych kompetencje odpowiedzialność profesjonalizm dynamizm w działaniu

Od 1999 r. jesteśmy Akcjonariuszem największej w Polsce grupy sprzedażowo-zakupowej Polskie Składy Budowlane (PSB). Działalność w ramach grupy umożliwia nam dostęp do szerokiego asortymentu materiałów budowlanych i wykończeniowych na atrakcyjnych warunkach, wspólnych działań marketingowych, profesjonalnych szkoleń, wymiany informacji oraz doświadczeń zawodowych.
Jesteśmy zrzeszeni w lokalnych organizacjach – Małopolski Związek Pracodawców oraz Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

Dziś GRUPA ATTIC prowadzi trzy aktywności, dedykowane różnym grupom odbiorców:

Centrum Budowlane ATTIC-PROFI – specjalizuje się w zaopatrzeniu wykonawców budowlanych, deweloperów oraz klientów indywidualnych ATTIC DYSTRYBUCJA – specjalizuje się w zaopatrzeniu składów budowlanych (firm handlowych) Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej – prowadzi działania edukacyjne dedykowane uczestnikom branży budowlanej, dostarczając niezbędnych informacji z zakresu budownictwa i biznesu
mantra