Oświetlenie biurowe LED - GTV Lighting
GTV Lighting Wykończenie biura
05-800 Pruszków
Przejazdowa 21
  • 538 379 065
  • +48 22 444 75 01
  • mateusz.strzalkowski@gtv.com.pl
  • www.gtv.com.pl

Firma GTV to międzynarodowy dystrybutor i jedna z czołowych firm na polskim rynku oświetlenia. Oferuje pełną gamę produktów – od źródeł światła po przeznaczone dla konkretnej inwestycji rozwiązania oświetleniowe. Jej portfolio – jedno z bardziej kompletnych na rynku – obejmuje kilka tysięcy produktów w kilkudziesięciu grupach produktowych.


W swoim szerokim portfolio produktów elektrotechnicznych posiada całe spektrum rozwiązań opartych na technologii LED, które pozwolą na świetlną aranżację biur, parkingów czy budynków użyteczności publicznej. Firma oferuje bardzo dobry współczynnik ceny do jakości. Dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym, umożliwiającym swobodne prowadzenie działalności o zasięgu globalnym. Jej siedzibą jest nowoczesne, zinformatyzowane centrum logistyczne w Pruszkowie, w pobliżu autostrady A2. Na jego terenie znajduje się biurowiec oraz dwa magazyny o powierzchni 13 000 m2, z wydzielonymi składami celnymi.Dodatkowo w podwarszawskim Błoniu spółka wynajmuje 5000 m2 powierzchni magazynowych. Obecnie działa na kilkunastu europejskich rynkach, m.in.: w Niemczech, Rumunii, Czechach, na Węgrzech, Słowacji oraz we wszystkich krajach bałtyckich.

GTV Lighting to nowoczesna i profesjonalnie zarządzana firma, a jednocześnie zaufany partner biznesowy dla kontrahentów na całym świecie.

 

mantra