ReflexSun In&Out – Rolety Screen Wewnętrzne – Refleksole
ReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. Usługi
62-060 Będlewo
Wiejska 44
  • +48 780 118 378
  • biuro@reflexsun.eu
  • www.reflexsun.eu

W oparciu o najnowsze technologie produkcyjne i innowacyjne rozwiązania systemów roletowych stworzyliśmy markę ReflexSun skierowaną do sektora biurowego. Oferowane przez nas produkty posiadają liczne atesty i spełniają normy europejskie. W naszej ofercie znajdują się różne systemy do rolet wielkogabarytowych zewnętrznych i wewnętrznych, w tym najnowszy na rynku system ZIP, które z sukcesami montowane są w wielu biurowcach w całej Europie.

 

Posiadamy sieci dystrybucji w Polsce i zagranicą. Jesteśmy otwarci na ciągły rozwój. Zapewniamy wysoką jakość produktów, profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Współpraca z designerami, architektami i osobami zajmującymi się fit-out’em biur jest dla nas kluczowa.

 

 

Nowoczesne maszyny oraz wysoka wydajność produkcji pozwoliły nam stworzyć szeroką ofertę produktów i usług skierowaną do sektora biurowego.
Znajdziecie w niej Państwo nie tylko gotowe produkty pod indywidualne zamówienia, wg projektu Fit-Out’erów lub designerów wnętrz.


Dzięki zastosowaniu rolet screen marki ReflexSun podniesiesz komfort w Twoim biurze, a pracownicy zwiększą swoją wydajność i kreatywność, gdyż nie będą czuć się jak w zamkniętej klatce – zachowując kontakt wzrokowy z otoczeniem zewnętrznym – efekt „okularów przeciwsłonecznych”.

 

 

 

 

Profesjonalne DORADZTWO w doborze przesłon okiennych dla Twojego biura. Więcej informacji na stronie www.reflexsun.eu.

 

Właścicielem marki ReflexSun jest firma Sizeflex Sp. z o. o.

 

mantra