Pranie Ekstrakcyjne Wykładzin i Tapicerek LUO-pranie Sprzątanie
  • 794 920 911
  • 536 072 055
  • luo.kontakt@gmail.com
  • www.luo-pranie.pl

LUO-pranie pierze dla Państwa wykładziny w pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych i kongresowych.

Korzystamy z najlepszych, sprawdzonych dostępnych rozwiązań, używamy tylko profesjonalnej chemii.

Pracownicy LUO-pranie to doświadczeni specjaliści, świetnie znający się na praniu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Przed realizacją zawsze omawiamy cały proces. Podczas prania zachowujemy wszystkie etapy, pominięcie któregokolwiek skutkuje utratą jakości wykonanej usługi. Prana przez nas powierzchnia jest mocno odsączona, dzięki czemu może być sucha nawet w godzinę.

Usługa, którą Państwu oferujemy to nie tylko czystość, świeży przyjemny zapach, ale przede wszystkim pozbycie się alergenów roztoczy tak groźnych dla naszego zdrowia.

Warto pamiętać o regularnym praniu wykładzin, dywanów oraz tapicerki, dzięki temu zachowają swój dobry stan na dłużej.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z LUO-pranie.

 

JAK DZIAŁAMY?

Pranie wykładziny, dywanu czy tapicerki to proces składający się z pięciu etapów, niezbędnych do wykonania usługi na najwyższym poziomie. Pranie zawsze wykonujemy z należytą dokładnością oraz starannością. Bazujemy na zadowoleniu naszego Klienta oraz poleceniach.

 

1. Weryfikacja materiału i dobór chemii- rozpoznanie rodzaju włókna, sprawdzenia jego stabilności. Dobór odpowiedniej chemii oraz urządzeń.

2. Odkurzenie materiału- dokładne odkurzenie materiału przy pomocy przemysłowych odkurzaczy kolumnowych. Runo np. wykładziny jest dokładnie rozczesane szczotką cylindryczną.

3. Nałożenie presprayu- odkurzona powierzchnia pryskana jest środkiem do wstępnego rozpuszczania brudu tzw. prespray. Stężenie środka zależy od stopnia zabrudzenia pranej powierzchni. Prespray wcierany jest np. za pomocą szorowarki, w celu jeszcze lepszej aktywacji chemii.

4. Odplamianie materiału- wszelkiego rodzaju plamy odplamiamy profesjonalnymi, dedykowanymi do tego celu środkami. Korzystamy z odplamiaczy renomowanych marek.

5. Płukanie materiału -dogłębne wypłukanie z materiału wszystkich zabrudzeń oraz wody przy pomocy ekstraktora.

6. Weryfikacja usługi. Kontakt zespołu LUO.

mantra