Fabryka Mebli Biurowych MDD - Aranżacje
Fabryka Mebli Biurowych MDD Aranżacja biura
89-400 Sępólno Krajeńskie
Koronowska 22
  • +48 52 389 44 00
  • +48 52 389 44 40
  • marketing@mdd.pl
  • mdd.pl

Historia Fabryki Mebli sięga do roku 1993. Głównym przedmiotem działalności była produkcja mebli mieszkaniowych, stelaży drewnianych do mebli tapicerowanych oraz innych elementów z drewna. Firma początkowo zatrudniała 15 osób.

W 1997 r. zmieniono profil działalności spółki na produkcję mebli biurowych. Dziś głównym przedmiotem firmy jest produkcja mebli biurowych i gabinetowych.

Misją firmy jest tworzenie mebli służących użytkownikom współczesnych biur. Zaadaptowano dwie kolejne hale produkcyjne oraz zwiększono park maszynowy oraz zatrudnienie. Wszystkie inwestycje w nowe rozwiązania technologiczne i organizacyjne zmierzają do umacniania pozycji rynkowej spółki poprzez realizację rosnących oczekiwań klientów. Od 2004 roku firma aktywnie uczestniczy w programach pomocowych UE, które istotnie wpływają na poprawę konkurencyjności firmy. Od 2002 roku firma zwiększyła swoją sprzedaż o 500%, pojawiła się na rynkach zagranicznych, na których wcześnie nie funkcjonowała, powiększyła zatrudnienie.

 

Firma współpracuje z doświadczonymi menedżerami kreatywnymi i uznanymi projektantami:

Małgorzata Graczyk, Zbigniew Kostrzewa, Simone Bernocchi, Charles Kalpakian.

O jakości wyrobów świadczą zdobyte nagrody i wyróżnienia, w tym:

Najlepszy produkt WTM, złoty medal MTP, Dobry wyrób Merkury, Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazela Biznesu, Diamenty Forbesa i inne.

Bardzo ważnym wyróżnieniem, potwierdzającym wysoką klasę wyrobów MDD jest otrzymanie jednej z najbardziej pożądanych na świecie nagród - prestiżowego, międzynarodowego wyróżnienia za jakość wzornictwa - nagrodę „red dot product design award 2012“ dla Lady ZIG-ZAG. Odznaczenie to przyznawane jest produktom wyróżniającym się innowacyjnością, oryginalnym designem oraz jakością wykonania.

Od kilku lat z powodzeniem wyroby firmy trafiają na rynki Europy Zachodniej. Prowadzona jest stała współpraca z klientami z takich państw jak Szwecja, Holandia, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania, Węgry, Czechy, Słowacja, Austria. Poszerzamy również rynek zbytu o rynek Stanów Zjednoczonych, Arabi Saudyjskiej, Bahrajnu, Kataru, Dubaju, Emiratów Arabskich, Mauritiusu.

Realizacja te są potwierdzeniem, iż projekty z Polski znajdują uznanie u czołowych projektantów za oceanem.

Nasze lady witają gości, m.in. w Miva Gallery w Malmö, w recepcji w Luwrze, jak i w Muzeum Prehistorii we Francji. MDD może się pochwalić również tym, że lada Valde marki MDD stanęła niedawno w Białym Domu w Waszyngtonie.

 

Nowe marki Fabryki Mebli Biurowych MDD!  

 

Jednym z głównych kluczy do stabilnego i zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw jest ciągłe rozszerzanie oferty – wprowadzanie nowych produktów i ciągłe ulepszanie istniejących. W związku z dynamicznym rozwojem Fabryki Mebli Biurowych, jej wizerunkiem w Polsce i na świecie oraz pozycją w świadomości naszych partnerów biznesowych – wyodrębniliśmy z naszej rodzimej marki, dwie marki: MDD Receptions – dla lad recepcyjnych i MDD Seating – dla linii naszych krzeseł i mebli miękkich.

Marka MDD gwarantuje niezmienny poziom jakości produktów, linie recepcyjne i krzeseł będą jednak teraz jeszcze bardziej wyspecjalizowane, wkrótce zostaną także wprowadzone nowe produkty w ramach tych marek.

 

 

mantra