Fabryka Mebli BALMA SA Usługi
62-080 Tarnowo Podgórne
Poznańska 167
  • +48 61 89 66 400
  • +48 61 89 66 401
  • kontakt@balma.pl
  • www.balma.pl

BaBalma od zawsze dążyła do tego, by oferować więcej, niż meble. Dziś jest pionierem wzornictwa biurowego, wyznacza nowe standardy. Łączy Twoje potrzeby z estetyką i funkcjonalnością. Zgodnie z autorską filozofią Think Pro zakłada inteligentne wsparcie biznesu. Po to, by w przemyślanym i nowoczesnym stylu wspierać efektywność Twojej pracy, w miejscu, w którym wszystko się zaczyna – w biurze.lma od zawsze dążyła do tego, by oferować więcej, niż meble. Dziś jest pionierem wzornictwa biurowego, wyznacza nowe standardy. Łączy Twoje potrzeby z estetyką i funkcjonalnością. Zgodnie z autorską filozofią Think Pro zakłada inteligentne wsparcie biznesu. Po to, by w przemyślanym i nowoczesnym stylu wspierać efektywność Twojej pracy, w miejscu, w którym wszystko się zaczyna – w biurze.

Balma. Think Pro

Działamy zgodnie z naszą autorską, wypracowaną przez lata doświadczeń filozofią Think Pro. Przyjmuje ona perspektywę inwestora – PRO BIZNES, użytkownika – PRO KLIENT i przestrzeni – PRO DESIGN. Tak kompleksowe podejście pozwala spojrzeć na biuro, jako skuteczne narzędzie pracy i fundament wszystkich sukcesów. Każda aranżacja w połączeniu z ludzkim potencjałem przynosi wymierne rezultaty. Dlatego nie tylko kategoria przestrzeni jest dla nas istotna. Punktem wyjścia pozostaje zawsze człowiek i jego styl pracy.

Eksperci z pasją

Za każdym naszym projektem stoją ludzie- profesjonaliści. Dobry mebel to suma ich umiejętności. Współpracujemy z wybitnymi projektantami, specjalisyami do spraw ergonomii- każdy z nich sprawia, że nasze meble sa jeszcze bardziej wyjątkowe.

mantra