INTERBIURO Aranżacja biura
02-502 Warszawa
Łowicka 25 P 4
  • 603 118 866
  • info@Interbiuro.pl
  • wyceny@interbiuro.pl
  • www.Interbiuro.pl

DOŚWIADCZENIE

Działamy na rynku od 1998 r. Jesteśmy firmą inżynieryjną specjalizującą się w projektowaniu i realizacji projektów przestrzeni biurowych fit out dla prestiżowych Zleceniodawców z różnych sektorów rynku. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie innowacyjnych i niestandardowych aranżacji powierzchni biurowych spełniające  wymogi techniczne określone przepisami prawa budowlanego.  

 Wspieramy Klientów na wszystkich  etapach procesu  inwestycyjnego, od doradztwa przez prace projektowe i adaptacyjne.

Realizujemy oraz nadzorujemy prace ogólnobudowlane i modernizacyjne Oferujemy usługi z zakresu zarządzania projektem inwestycyjnym.

Jako Generalny Wykonawca dbamy o perfekcyjną realizacje projektów, współpracując wyłącznie z dostawcami najwyższej klasy usług i produktów. Z naszej fachowej pomocy korzystają zarówno najemcy, właściciele jak i zarządcy nieruchomości biurowych.

 

USŁUGI -  ARCHITEKTURA & DESIGN

Oferujemy design i architekturę wnętrz w raz z aranżacją meblową dostosowana do indywidualnych oczekiwań klienta. Dzięki 20 letniemu doświadczeniu przygotujemy funkcjonalny space plan.

Celem naszych projektów koncepcyjnych jest wykreowanie  nowoczesnej przestrzeni biurowej. Przygotowujemy dokumentację projektową .

 Projekty budowlane i wykonawcze  są realizowane bezpośrednio przez architektów i projektantów naszej firmy.

Usługi - FIT OUT

W ramach tej  usługi prowadzimy i nadzorujemy prace ogólnobudowlane oraz modernizacyjne, obejmujące miedzy innymi

-prace budowlane,

-budowę ścianek działowych, wymianę sufitów podwieszanych, montaż wykładziny, prace instalacyjne i koordynacje międzybranżowe, a także montaż mebli. Zarządzamy wszystkimi elementami procesu od wyceny

Przez nadzór i kontrole jakości prac, kontrole i optymalizację  kosztów, po odbiory techniczne i końcowe rozliczenie projektu.

PROJEKTY WIELOBRANŻOWE

Dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów wszystkich branż. Zaprojektujemy, dostarczymy i zamontujemy instalacje gwarantujące bezpieczne funkcjonowanie powierzchni: wentylacji ,ogrzewania i klimatyzacji, instalacji elektrycznej, sieci telekomunikacyjnych, instalacji przeciwpożarowej i innych wymaganych.

 

EKOLOGIA

W trakcie całego procesu realizacji kładziemy szczególny nacisk na minimalizacje i segregacje odpadów, powtórne wykorzystanie surowców oraz stosowanie materiałów wolnych od substancji toksycznych potwierdzonych certyfikatami. Dla Interbiuro design & fit out  najważniejszy jest Sustainable Design.

Jesteśmy jednym z liderów rynku, promujemy nowoczesne i

Przyjazne środowisku rozwiązania, spełniamy wysokie standardy jakościowe i użytkowe.

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego  PLGBC

 

ODPOWIEDZIALNY BIZNES

To coraz ważniejszy element wyborów konsumenckich, my łączymy go ze zrównoważonym rozwojem firmy. W ciągu 20 lat istnienia firma wyrobiła sobie markę rzetelnego i uczciwego kontrahenta  w oczach Klientów. Budując prestiż marki firma kieruje się  szacunkiem dla pracowników stawiając na ich indywidualizm i współpracę. Interbiuro jest stabilnym parterem biznesowym. W swoich działaniach opiera się  na partnerskim traktowaniu i otwartej komunikacji z Klientami i partnerami biznesowymi. Koncentruje się na etycznym prowadzeniu biznesu i dba o szacunek dla klientów i konkurencji

Realizuje tym samym  idee zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego społecznie biznesu.

Jednym z istotnych dla firmy obszarów jest polityka Work Life Balance. Dobre praktyki dla utrzymania równowagi miedzy życiem zawodowym, a życiem prywatnym i rodzinnym, to popieranie macierzyństwa, elastyczny czas pracy dla mamy, utrzymanie stanowisk pracy na urlopach macierzyńskich.