INTERBIURO Aranżacja biura
02-528 Warszawa
Rakowiecka 30
  • 22 570 82 00
  • 22 570 82 50
  • 22 570 82 01
  • info@Interbiuro.pl
  • https://interbiuro.pl/

INTERBIURO działa na rynku od 1998 r. Zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie projektowania, budowy i wyposażenia wnętrz komercyjnych, w szczególności biurowych. Ma bogate doświadczenie w budowie zarówno projektów biurowych jak i sieciowych. Obsługuje budynki biurowe w zakresie space-planów, projektów wielobranżowych, liftingu powierzchni oraz realizacji kompleksowych fit-outów. Wykonuje aranżacje powierzchni, projekty architektoniczne i wielobranżowe, realizuje i nadzoruje prace ogólnobudowlane, modernizacyjne, remonty biur, montaż wykładzin i wyposażenia. Interbiuro koordynuje dostawy materiałów i produktów m.in. wykładziny dywanowe, wykładziny biurowe, ścianki działowe, meble biurowe.

 

INTERBIURO jest partnerem tam, gdzie potrzebna jest kompleksowa obsługa procesu budowy wnętrza. Największym atutem jest wsparcie i doradztwo merytoryczne na każdym etapie przedsięwzięcia, przy wykorzystaniu posiadanego doświadczenia i kwalifikacji. Zespół firmy składa się z architektów, projektantów branżowych, doświadczonych project managerów oraz sprawdzonych ekip we wszystkich branżach. Wspólnie tworzyą oni funkcjonalne, wygodne, przyjazne miejsca pracy i wypoczynku.

 

 

INTERBIURO realizuje kompleksowo:

 

SERWIS POWIERZCHNI Polega na wymianie wykładzin (system Renovision) z pracami towarzyszącymi tj. aranżacja kolorystyczna, naprawa posadzki, utylizacja wykładzin starych, malowanie ścian, naprawa sufitów (wymiana, malowanie).

 

LIFTING POWIERZCHNI Polega na pracach modernizacyjnych na powierzchniach biurowych tj. zmiana aranżacji powierzchni biurowej, przebudowa ścian działowych, wymiana sufitów podwieszanych, dostosowanie instalacji elektrycznych, oświetlenia i wentylacji/klimatyzacji oraz czujek przeciwpożarowych, malowanie ścian i wymiana wykładzin. W skład tych prac mogą wchodzić elementy meblowe tj. zabudowy szaf, kuchnie, recepcje, meble biurowe.

 

REALIZACJE SIECIOWE Realizujemy oddziały klientów na terenie całego kraju, gdzie w ich imieniu wykonujemy wszystkie elementy procesu inwestycyjnego od doradztwa przy wyborze lokalu, poprzez prace projektowe, do jego kompleksowej realizacji. Nasz zakres usług obejmuje również opracowanie księgi standardów.

 

FIT OUT
projekt architektoniczny
prace montażowo budowlane
montaż ścian przesuwnych i ścianek działowych
montaż sufitów podwieszanych
instalacje drzwi i okien
instalacje elektryczne
sieć logiczna
instalacje wentylacyjno – klimatyzacyjne oraz grzewcze
instalacje P.POŻ. (SAP, DSO, tryskacze )
dostawa i montaż oświetlenia
dostawa i montaż wykładzin dywanowych , PCV, parkietu i innych
dostawa wyposażenia meblowego
spełnianie innych specyficznych wymagań klienta

 

 

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ:

 

ROZWIĄZANIA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH
Nasza dogłębna wiedza o rynku wynikająca z wieloletnich doświadczeń pozwala nam optymalnie dopasować rozwiązania nawet do najbardziej specyficznych potrzeb klienta.


GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUG
Rzetelność i jakość naszych usług poparta jest bardzo bogatą listą referencji od zadowolonych klientów.


WSPARCIE I DORADZTWO MERYTORYCZNE
Pomagamy w trudnych często rozmowach z właścicielem lub administratorem budynku.

 

https://interbiuro.pl/

 

mantra